Team List

Team list for the 3 hour event:

Team No. Names Category
1 Lydia Knuefing, Cheng Soon Ong, Su Lin Ong X,F
2 Deborah Davis, Richard Thum XS
3 Tzai Seng Saylan, Leila Skoss XY
4 Jay Heyman, Adam Muller M
5 Seona Meharg, Liz Eedle, Kate Aitken Rasink, Mary Sietsma WV
6 Bronwyn Wiseman, Sam Nelson, Rayden Nelson X,F
7 Holly Ashburner, Chris Guerin, Karan Gill XY
8 Marcel Green, Anna-liza Green X,F
9 Lachlan Arthur, Annabelle Ziegler X
10 Edith Gray, Jenny Street WV
11 Liz Widdicombe, Helen O'sullivan WS
12 Catherine Fellows, John Morgan X
13 Allan Sieper, George Bunt M
14 Nicholas Trembath, Joshua Fear, Erica Goatcher-bergmann, Jared Mccorkindale X
15 John Mudie, Victoria Zinnecker X
16 Catherine Rigby, Mark John XV
17 Leanne Wilkinson, Ross Wilkinson X,F
18 Scott Wilkinson, Sandy Wilkinson M,F
19 Duncan Currie, Chloe Woodburn XY
20 Adam Rumbold, Graham Fifield M
21 Anthony Slatyer, Grant Battersby MU
22 Stephanie Jones, Sophia Mellink W
23 Alexander Pratten, Carol Holmes, Garth Pratten X,F
24 Travis Ey, Ciaran Lane M
25 Jonathan Ricks, Sandeep Chandra, Yin Shan MV
26 Karla Grant, Neave Grant, Peppi Wilson W,F
27 Jeff Martin, Amelia Martin X
28 Graham Atkins, Felicity Atkins X
29 Peta Sheppard, Kirsten Thompson, Marcus Biggs X,F
30 Adrian Sheppard, Sam Sheppard, Angus Biggs M,F
31 Colin Boldra, Paula Boldra XV
32 Alicia Cognian, Gabriel Bartholazzi X
33 Greg Hosking, Alexander Cox M
34 Fan Xiang, Shan Gao, James Gao X,F
35 Keira Banks, Tom Banks X
36 Stephen Graham, Pam Muston XS
37 Debbie Saunders, Phil Keaton, Jasmine Keaton, Jade Keaton X,F
38 Jon Glanville, Martin Etherington MS
39 Gaelan Chalk, Kai Clark, Ben Hofmann MY
40 Lorraine Tomlins, Alex Mcandrew W
41 Andy Hindmarch, Sharon Dasilva XV
42 Gregory Jolley, Elena Williams, Alexandra Jolley, Tim Cox X,F
43 Zoe Crooke, Oscar Pearce, Stephanie Lunn XY
44 Jacob Gome, Chris Jackson MY
45 Jack Miller, Rohan Torok, Brian Lee MY
46 Max Collingwood, Chloe Heiniger XY
47 Parissa Poulis, Patricia Miethke WU
48 Stephen Goggs, Hugh Jorgensen MS
49 Matt Dowle, Anthony Dowle MV
50 Hugh Coppell, Andrew Nolan MY
51 Mark Vogel, Lucas Vogel, Sayan Vigel X,F
52 Ross Beatty, Gary Lilley MS
53 Braedy Jaugietis, Lachlan Prien M
54 Erin Hunt, Peter Evans XV
55 Stevo Adams, Brendan Codrington M
56 Cath Horan, Rohan Kilham XV
57 Joshua Cockerill, Rachel Roberts, Max Cockerill, Amelie Cockerill X,F
58 Giles Thomson, Caitlin Mccluskey, Bronwyn Thomson X
59 Peter Fogarty, Teah Fogarty X
60 Michelle Van Der Voort, Andy Gibbs XV
61 Mark Bryant, Peter Varela, Paige Martin, Corinne Wallis X
62 Jenny Nethersole, Richard Nethersole, Rose Beatty XV
63 Ryan Stocks, Elise Palethorpe XY
64 Laura Darlington, Ben Darlington W
65 Jaclyn Fletcher, Kevin Keegan, Bronwyn Kenyon, Caroline Steves X
66 Monique Clark, Willem Clark, Anneke Clark X,F
67 Debbie Maher, Tully Crosthwaite W,F
68 David Osmond, Trevor Jacobs MV
69 Amy Campbell, Melissa Benier, Jack Campbell, Edward Benier, Josephine Campbell X,F
70 Archie Campbell, Emily Benier, Lawry Benier, Henry Campbell M,F
71 Alex Thorman, Brad Carron-arthur, Charles Bootes M
72 Nerida Spaccavento, Marco Spaccavento X
73 Martyna Judd, Michael Thomas, Cassidy Whitefield X
74 Minh-tam Nguyen, Caroline Christenson, Sabina Christenson, Florian Christenson X,F
75 Lizzy Mee, Er Tian Sim, Khan Oakland XY
76 Tobias Braxton, Imogen Mcdermott XY
77 Marina Polita, Lorenzo Versey X,F
78 Greg Terrill, Silke Speier XV
79 Hannah Maree, Aidan Hill, Harry Silke XY
80 Cath Chalmers, Natalie Smith WV
81 Pippita Terry, Chenxiao Chen, Josephine Jackmann XY
82 Ben Silke, Ben Carlyon, Zachariah Coleman MY
83 Liam Donnelly, Karolina Kocimska, Daniel Pavlich XY
84 Julia Myler, Imogen Brewer-de Nicola WY
85 Jack Larkin, Zoe Clarke, Ed Curwen XY
86 Aaron Broughton, Shelley Dorey, Liam Broughton, Jackson Broughton X,F
87 Mohak Garg, Tom Driscoll, Archie Horneman-wren M
88 Arun Murali, Hugh Tabart, Annie Gao X
89 Tori Ter Kuile, Nicholas Wynne X
90 Katherine Bathgate, Andrew Bathgate, Mark Bathgate, Imogen Bathgate X,F
91 Jen Bright, Isaac Muscat X
92 Ashleigh Meulengraaf, Terence Wiseham X
93 Mark Hulskamp, Chloe Hulskamp X,F
94 Lachlan Jones, Lachlan Obaydin M
95 David Jenkins, Lucy Ellen X
96 Mark Van Der Ploeg, Dominica Van Der Ploeg, Isaac Van Der Ploeg X,F
97 Josh Viljoen, Obi Symons, Tali De Mestre MY
98 Maddy Buddee, Kaitlin Allen, Tiah Penny W
99 Ewan Shingler, Liv O'dea XY
100 Sean Chan, Michael Matthews MV
101 Lucian Horciu, Alex Jereb MV
102 Alison Winsbury, Amelia Winsbury, Isabel Winsbury W,F
103 Brianna Wiseman, Mark Glanville XY
104 Tim Leske, Clare Duck X
105 Ngaire Schumacher, Alison Merrington W
106 Dylan Smedley, Annie Smedley X
107 Amy Sanson, Eamon Barrett X
Number of teams: 107
Number of participants: 269