Team List

Team list for the 8 Hour event:

Team No. Names Category
1 Linda Thompson, John Wevers XV
2 Jason Ross, Lauren Baade X
3 Lisa Scott-irving, Nigel Moore, Natasha Moore, Cody Crimmins, Riley Crimmins X, F
4 Soph Thomas, Calum Hendry X
5 Ann Whitehouse, Jeffrey Rowland, Matthew Whitehouse XV
6 Geoffrey Mckie, Laura Barnett XV
7 Deb Nicholl, Ven-nice Ryan, Susan Gray, Leanne Collingwood WV
8 Linda Hibberd, Darren Hibberd, Kyama Hibberd, Joshua Hibberd, Aysan Hibberd X, F
9 Melody De Laat, Allan Bourke XV
10 Bevan Koopman, Liam St Pierre MV
11 Nicole Walker, Gary Sutherland, Mark Murray M
12 Linda Wallis, Stephen Wallis XV
13 Samantha Harrington Mcfeeter, Alison Quin WV
14 Adam Power, Caelan Power M, F
15 Torin Power, Katie Donohoe X, F
16 Elaine Thomas, Damien Myers X
17 Thomas Hall, Naomi Waldron, Elizabeth Hoare, Justin King XV
18 Dave Cavanagh, Christine Wells, Graeme Curwen XV, N
19 Jonathan Smith, Todd Vallance, Ingo Jahn M
20 Jonathan Williamson, Jude Mulhuijsen XV
21 Mike Van Der Vlist, Ingrid Van Der Vlist, Liam Badger, Grace Huggins X
22 Nick Clark, Ewan Clark M, F
23 Andrew Cann, Luke Riverstone M
24 Andrew Shepherd, Roy Flavel MV
25 Lachlan Howard, Cliff Howard M
26 Cam Schubert, Phil Garratt MV
27 Morag Stewart, Tess Bresnahan W
28 Laura Grogan, Matthew Mangan, Josie Humphries X
29 Graham Binder, Jamie Binder M, F
30 Timothy Willis, Darren Wallace M
31 Mandy Theron, Ian Cilliers XV, N
32 Liz Young, Lizzy Cleland, Sarah Lees-barton W
33 Ruth Bridges, Wen Sun, Yimin Chen, Michael Day X, N
34 Eric March, Jacob Fuller, Georgia Forster, Miranda Ramsay X, N
35 Michael Clauson, Grant Callaghan, Wade Scougall MV
36 Nick Van Buuren, Nalana Merannage, Robyn Davies, Hannah Thomas, Emily Faye X
37 John Kenafake, Andrew Earle, Bernard Sauvage MV
38 Brett Penridge, Paul Navarro M
39 David Gwyther, Oliver Mitchell M
40 Matthew Stanley, Alex Gilks MV
41 Steve Amor, Anne Mccormick XV
42 Ron Mccartney, Kylie Alderson XV
43 Rob Cort, Susan Stewart XV
44 Lucas Bolton, Mitchell Finnen, Erin Keegan X
45 Jan Leverton, Kim Beckinsale WV
46 Mandy Caldwell, Jen Ferguson WSV
47 Janelle Schafer, Michael Schafer XSV
48 Rob Gatt, Linda Macdonald, Sarah Peel-yates XV
49 Mark Congreve, David Congreve MV
50 Gary Hay, Joel Meddings, Ross Murphy M
51 Abbey Anderson, Rick Anderson XV
52 Charlotte Petersen, Michael Mccluskey X
53 Shahan Garroun, Henry Howell M
54 Thor Harrison, Louise Mccormack, Otto Harrison X, F
55 Greg Kite, Yoko Tomson XV
56 Trent Blinco, Kelsey Harvey X
57 Lisa Ottenhaus, David Messenger X
58 Jared Brown, Thomas Edwards M
59 Guy Oneill, Jennifer Gale XV
60 Kate Kearney, Rohan Clark X, F
61 Darryn Quinn, Fiona Quinn XV
62 Craig Keeling, Shaun Jackson MV
63 Mark Petrie, Murray Haines MSV
64 Amanda Lyn, Kai Koopman X, F
65 Christine Perry, Anthony Pohlner XV
66 David Mccormack, Jennifer Mccormack, Rosella Mccormack, Linden Mccormack X, F, N
67 Volker Pelle, Ashton Pelle, Louise Conway X
68 Kim Kite, Charlie Kite X, F, N
69 Matthew Daly, Cooper Daly, Tom Daly M, F
Number of teams: 69
Number of participants: 173