Team List

Team list for the 6 hour event:

Team No. Names Category
1 David Baldwin, Julie Quinn XV
2 Sarah Tiong, Amy Crosbie W
3 Ryan Stocks MY
4 Nicole Low WV
5 Jonathan Fearn M
6 Elizabeth Dunbar WS
7 Chris Guerin MY
8 Joyce Yeoh, Janet Street W
9 Celina Smith, Gillian Whitting WV
10 Amelia Van Ewijk, David Purvis, Theo Smith, Claudia Weatherall X
11 Scott Collinson, Benjamin Lim M
12 Marlo Perry WV
13 Ashleigh Van De Meulengraaf W
14 Valerie Barker WU
15 Alex Ambrosi, Indira Shinn Rees XY
16 Matthew Purcell M
17 Henry Gotzinger, Oscar Brown MJ
18 Oliver Gotzinger, Daniel Ross, William Laverty MJ
19 Lachlan Ho, Sébastien Bou MJ
20 Matthew Robertson, Ryan Mukherjee, Will Madl MJ
21 Cecilia Pascoe, Erin Priestly, Monique Andreatta W
22 Alexander Phillips, Nicholas Lawrance, Callum Bennett, Nathan Pearson MJ
23 Susan Hallissy WV
24 Kristian Maksan, Stuart Waters MJ
25 Cara Dalliston, Izzie Derlacki WJ
26 William Thompson MY
27 Gus Lamb MV
28 Jiaying Goh W
29 Jon Glanville MS
30 Peta Sheppard, Kirsten Thompson, Marcus Biggs X,F
31 Adrian Sheppard, Sam Sheppard, Angus Sheppard M,F
32 Carol Masters WS
33 Chelsea Holton, Karen Burton WV
34 Selena Leung, Glenn Stewart, Bianca Mah, Jet Shoon X
35 Liz Widdicombe, Tegan Tisma, Jack Sandeman, Fiona Stevens, Helen O’sullivan X
36 Blake Bambrook M
37 John Harding MU
38 Leigh Dickie MV
39 Michael Thomas, Martyna Judd X
40 Kez Dickie WV
41 Andrew Cheffers MS
42 Tom Driscoll MY
43 Giles Lamb, Shane Wright, Giles Lamb, Jane Gordon XV
44 Clive Rossiter, Emma Rossiter, Clive A Rossiter, Shaw Rossiter X,F
45 Edith Gray, Jenny Street WV
46 Emily Rowbotham, Sam Carters X
47 Colleen Mock WU
48 Mark Hulskamp, Cheryl Hulskamp, Chloe Hulskamp X,F
49 Natali Heil Koerbel, Conor Ammett, Jessica Needle WY
50 Braedy Jaugietis MY
51 Adam Rumbold MV
52 Nicholas Brennan, Alex Derlacki MJ
53 Akshey Dixit, Snigdha Prasad, Nandha Kathirgamarajah, Chidartha Kathirgamarajah X
54 Michael Kingsland, Thomas Kingsland M,F
55 Mark Van Der Ploeg, Dominica Van Der Ploeg, Isaac Van Der Ploeg X,F
56 James Derlacki MV
57 Chris M, Melissa N X
58 Minh-tam Nguyen, Caroline Christenson, Sabina Christenson, Florian Christenson X,F
59 Peter Spencer, Jo Parkinson XV
60 Brigitta Hembrow-gersey, Robert Hembrow X
61 Elle Cooper WY
62 Joshua Cesca MY
63 Anton Steketee, Ben Phillips, Lenore Evans X
64 Lorraine Tomlins, Alex Mcandrew W
65 Sienna O’dea, Luca Corby XY
66 Eamon Barrett, Amy Sanson X
67 Isabel Shurlin, Moss Ebeling X
68 Scott Morrison, Ruth Morrison X,F
69 Simon Liesinger, Katie Liesinger X,F
70 Keira Banks W
71 Stephen Goggs, Hugh Jorgensen MS
72 August Brey, Daniel Harvey MY
73 John Sutton, Ann Sutton XU
74 Brianna Wiseman WY
75 Grant Battersby MU
76 Tamsyn Lovass, Yolana Truscott, Bella Vacaflores WY
77 Faye Hollands, Matthew Wickham X
78 Ioan Hastie, Jamie Cheeseman, Ruby Olsson, Caleb Neill XY
79 Greg Lane MV
80 Lachlan Obaydin, Mariane Johnston, Ellora Kelly XY
81 Tom Donda MY
82 Jamal Blakkarly, Kat Sharp X
83 Jonathan Ricks MV
84 Jemima Caitlin Mcphee, Sam Thomas, Rosa Jean, Rowan Davie XY
85 Karandeep Gill, Victoria Xu XY
86 Mark Glanville MY
87 Monica Canning, Hayden Walker X
88 Lachlan Prien, Jin Kato, Grover Lancaster-cole M
89 Caleb Addison, Adam Hawkins MY
90 Bradley Stevenson, Bronwyn Davis, Nicolas Stevenson, Alec Stevenson X,F
91 Jonathan Miller MS
92 Thomas Champion, Isabelle Lance X
93 Tim Cochrane MV
94 Kristen Ernst, Marco Ernst, Hannah Ernst X,F
95 Alexandra Grove WV
96 Stephen Graham, Pam Muston XS
97 Dylan Siow-lee, Sara Tanovic XY
98 Lachlan Arthur, Annabelle Ziegler X
99 Tabitha Malet, Madoc Cottle, Ziz O’brien Cavanough, Tania Koo Sin Lin XY
100 Silas Quinlivan M
101 Charlotte Reid, Callum Coull, Will Burfoot, Isaiah Prichard XY
102 Kris Nash, Laurie Nash XS
103 Samantha Morley WV
104 Sarah Greaves, Daniel Drew, Scott Ferrageau De St Amand, Shakur Garrett XY
105 Kristie Caplikas, Moss Thompson, Maddy Saunders XY
106 Alice Gill, Finn Hicks Bullock, Purvesh Badmera, Alex Poynton XY
107 Phil Walker, Jill Walker XS
108 Stephanie Jones, Bailee Smith, Lea Fallen, Emma Fitzgerald WY
109 Megan Keil, Tenaya King, Jemma Sbeghen, Kate Boulter WY
110 Jack Thomas, Natalie Band, Joanna Hill XY
111 Tejus Puttaswamy, Eleanor Boxall XY
112 Kieran Connor, Er Tian Sim, Ujjwal Bansal XY
113 Brad Vallette, Rozie Higgs, Eugene Imai X
114 Cynthia Coleman, Lizz Melville, Bronwyn Wareham W
115 Zoe O’dwyer, Emma Summerhayes, Anastasia Dermatis WY
116 Katrina Stokes, Joe Meikle, Justin Nash X
117 Jye Turner, Isabelle Bennet, Holly Dawson XY
118 Leanne Wilkinson, Ross Wilkinson X,F
119 Campbell Moore, Sam Thompson MY
120 Scott Wilkinson, Sandy Wilkinson M,F
121 Michelle Van Der Voort WV
122 Pippita Terry, Jessica Biggs WY
123 Chenxiao Chen, Hannah Collins, Stephanie Murray XY
124 Olivia Toomey WY
125 Andy Gibbs MV
126 Laura Smith, Alma Lacken, Jess Fagan W
127 David Wark, Johann Wagner, Max O’laughlin MY
128 Nathan Tao M
129 Amelie Clarke WY
130 Abi Partridge WY
131 Eesha Patel, Simon Little, Helena Wong Hansen XY
132 Grace Danielson WY
133 Joshua Robinson M
134 Greg Hosking M
135 Alex Simms MY
136 Travis Ey, Andrew Nolan M
137 Jack Larkin, Steve Phillips, Zoe Clarke XY
138 George Gardiner MY
139 Pippa Buchanan WY
140 James Klok MY
141 Zahara Walker Smith WY
142 George Lindsay, Chrissie Currey, Sebastian Brasington XY
143 Saskia Newman WY
144 Lara Thurgood WY
145 Chloe Woodburn WY
146 Hannah Price WY
147 Aiden Jacobson MY
148 Hayden Chan MY
149 Sofia Memed WY
150 Stuart Mcmillen, Jenna Roberts, Nadia Roberts X
151 Cecily Reid, Wyatt Raynal, Oscar Pearce XY
152 Emily Jones WY
153 Louis Wood MY
154 Justin Cementon MY
155 Benjy Jacobson MY
156 Hugh Coppell, Christopher Bradley, Riley Hawke MY
157 Kelvin Peh MY
158 Emily Watkins WY
159 Louise Godhard, Kristian Jongeling, Marcus Bedford XY
160 Will Starsmeare MY
161 Jonathan Lew MY
162 Jacob Gome MY
163 Oliver Lilford M
164 Arthur Bond MY
165 Max Hoare MY
166 Holly Ashburner WY
167 Stephanie Lunn WY
168 Lizzy Mee, Sophia Stevens WY
169 Ethan Tudehope MY
170 Miranda Sherley, Brian Mcnamara XV
171 Owen Crofts MY
172 Ruby Saulwick MY
173 Sarah Graham-higgs, Kaitlin Allan WY
174 Ruturaj Patil MY
175 Ysobel O’brien WY
176 Adam Correa MY
177 James Klinger, Molly Dixon XY
178 Ciaran Lane, Owen Wishart, James Hill M
179 Oliver Smith, Liv Cameron, Tumi Thorsteinsson XY
180 Joshua Cockerill, Rachel Roberts, Max Cockerill, Amelie Cockerill X,F
181 Aisling Kinsella, Harry English, Mekala Navarante XY
182 Emma Mcfadden, Maddison Melton, Finlay Clarke XY
183 Ryan Noronha, Grace Ross, George Pople, Meg Rankin XY
184 Monica Lindemann, Inge Stokkel WV
185 Lee Rice, Clare Rice, Verity Lawton X,F
186 Petra Mossop W
187 Katherine Bathgate, Andrew Bathgate, Mark Bathgate X
188 Caitlin Young, Tara Melhuish, Elena Koudasheva WY
189 Ben Silke, Ben Carlyon, Harry Silke MY
190 Julia Myler, Marieke Bosman, Rose Thompson WY
191 Gus Dowdle, Hugh Pentland MY
192 Sam Moloney, Lizzy Drennan XY
193 Craig Robert Cowan, Kerrie Cowan X
194 Jack Walmsley, Liam Donnelly MY
195 Christina Lim, Megg Thomas, Joel Van Herten XY
196 Karolina Kocimska, Charlotte Chen, Elentari Berryman WY
197 Zachariah Coleman, Corey De Wit, Jeremy Maffescioni M
198 Michael Burt MS
199 Arabella Young, Jamica Kwani W
200 Will Parker, Keng Arcangeli, Reilly Francis M
201 Vojta Zverina, Amanda Dyson X
202 Ari Duchen MY
203 Duncan Currie MY
204 Matthew Foster MY
205 Felix Poutney MY
206 Alex Leberne MY
207 Oliver Balfour MY
208 Sai Campbell, Toby Hardcastle, Bryce Taylor, Michael Taylor XY
209 Marcus Loane, Nick Tillack, Gus Cowan MY
210 Claudine Knott WY
211 Lachie Macfarlan, Ben Grace, Imogen Picker X
212 Sissi Scott-hickie, Nomi Kallmier WY
213 Edward Barrow MY
214 Kirsten Schulz, Hillary Salmon Krone W
215 Jamie Rossiter, Joanne Rossiter, Margaret Rossiter, Clive Rossiter, Noah Rossiter X,F
Number of teams: 215
Number of participants: 430