Team List

Team list for the SunSEQer ARC event:

Team Number Names Category
1 Fiona Quinn (Qld), Darryn Quinn (Qld) XV
2 Mark Congreve (Qld), David Congreve (Qld) MV
3 Craig Keeling (Qld), Lee Taylor (Qld) MV
4 Martin Dearnley (NSW), Graham Field (NSW) MSV
5 Tristan White (NSW), Mitchell Lindbeck (Qld) M
6 Margaret Blott (WA), Tony Blott (WA) XSV
7 Merv Trease (Vic), Vic Sedunary (Vic) MUV
8 Paddy Meldrum (Vic), Duncan Jessep (NZ) M
9 Thor Harrison (Qld), Oskar Booth (Qld) M
10 Jo Forbes (NZ), Rob Harrow (NZ), Mark Minehan (NZ) XV
11 Jonathan Sutcliffe (Vic), Andrew Baker (Vic) MV
12 Reuben Scott (NZ), Josh Janssen (NZ) M23
13 Karen Beath (Qld), Nick Allan (Qld) X
14 Phillip Harding (NSW), Sandra Thomas (NSW) XV
15 Michael Schafer (Qld), Janelle Schafer (Qld) XSV
16 Linda Thompson (Qld), John Wevers (Qld) XV
17 Tamsin Barnes (Qld), Thor Egerton (Vic) WV
18 Peter Cleary (NZ), Mike Harding (NZ) MSV
19 David Baldwin (ACT), Julie Quinn (ACT) XV
20 Vincent Pooch (NZ), Peter Jackson (NZ), Eugene Robson (NZ) M
22 Andrew Smith (NSW), Antoniya Bachvarova (NSW) XV
23 Anne Kennedy (NZ), Pete Squires (NZ), Bill Kennedy (NZ) XUV
24 Steve Amor (Qld), Kellie Whitfield (Qld) X
25 Ted Woodley (NSW), John Anderson (NSW) MUV
26 Bryce Stroud (Qld), Christine Perry (Qld), Steve Roberts (Qld) X
27 Andy Macqueen (NSW), Greg King (NSW) MUV
28 Craig Colwell (SA), Evelyn Colwell (SA) XSV
29 Christine Brown (Tas), Karen Pedley (Tas) WSV
30 Mike Hotchkis (NSW), Neil Hawthorne (Tas) MSV
31 Douglas Gillott (SA), Shawnie Maunder (SA) XSV
32 Greg Davies (Qld), Lynne Davies (Qld) XSV
33 Dan Mclachlan (NSW), Alison Mclachlan (NSW) X
34 Jo Powell (SA), Karen Wishart (SA) WV
35 Richard Sage (NSW), Nihal Danis (NSW) MSV
36 Jonathan Fearn (ACT), Ciaran Lane (ACT) M23,I
37 Trevor Peduzie (Qld), Leah Gustafson (Qld) X
38 Gill Fowler (NSW), Joel Mackay (NSW) X
39 Michele Krome (Qld), Greg Krome (Qld), Mitchell Krome (Qld) X
40 David Symons (WA), Paul Williams (WA) M
41 Huy Tuong Cao (SA), Oliver Linder-Patton (SA), Riley Lodge (SA) M
42 Ronnie Taib (NSW), David Williams (NSW) M
43 Linda Davis (Qld), Lia Johnson (Qld) WV
44 Matt Bixley (NZ), Steven Smith (NZ) M
45 Nigel Moore (NSW), Lisa Scott-Irving (NSW) XV
46 Ian Stewart (Qld), Jennette Stewart (Qld) XV
47 Marg Cook (NSW), Rob Cook (NSW) XSV
48 Andrew Duerden (NSW), Jemma Duerden (NSW) X
49 Liam St Pierre (Qld), Leo Theoharis (Qld) M
50 Paul Elby (Qld), Ben Greenwood (NSW) M
51 Sue Clarke (Qld), Walter Kelemen (Qld) XSV
52 Tim Farrant (NZ), Nick Hann (NZ) M
53 Ian Herbert (Vic), Derek Morris (Vic) MUV
54 Kim Beckinsale (Qld), Jan Leverton (Qld) WV
55 Tess Noble (ACT), Amelia Noble (ACT) W
56 Robert Montggomery (NSW), Pamela Montgomery (NSW) XUV
57 Bevan Koopman (Qld), Amanda Koopman (Qld) X
58 Peter Blyton (Qld), Nigel Hough (Qld) M
59 Mike Broadbent (SA), Jon Smith (NT) MSV
60 Errol Bebbington (NZ), Matt Bebbington (NZ) M
61 Andrew Earle (Qld), Chloe Earle (Qld) X
62 Brian Wilson (NZ), Els Coster (NZ) XV
63 Suwati Lowth (Qld), Kye Lowth (Qld) X
64 Chris White (Qld), Rob Miller (Qld) MV
65 Maiko Kato (Japan), Shoko Kai (Japan) W
66 Masanobu Kosaka (Japan), Mami Inoue (Japan) XV
67 Linda Hibberd (Qld), Darren Hibberd (Qld) XV
68 Ben Thomas (Qld), Tony Bowman (Qld) M
69 Mark Struthers (NZ), Annette Windross (NZ) XV
70 Douglas Woods (NZ), Alister Metherell (NZ) MSV
71 Wayne Anderson (Qld), Michael Taylor (Qld) MV
72 Gary Carroll (Tas), Bernard Walker (Tas) MSV
73 Fergus Macleod (ACT), Emily Rowbotham (ACT) X, I
74 Greig Hamilton (NZ), Shane Thrower (NZ) M
75 Christine Perry (Qld), Gary Sutherland (Qld) XV
76 Adam Power (Qld), Paul Maxwell (Qld) MV
Number of teams: 75
Number of participants: 156