Team List

Team list for the SunSEQer ARC event:

Team No. Names Category
1 Fiona Quinn (Qld), Darryn Quinn (Qld) XV
2 Mark Congreve (Qld), David Congreve (Qld) MV
3 Craig Keeling (Qld), Lee Taylor (Qld) MV
4 Martin Dearnley (NSW), Graham Field (NSW) MSV
5 Tristan White (NSW), Mitchell Lindbeck (Qld) M
6 Margaret Blott (WA), Tony Blott (WA) XSV
7 Merv Trease (Vic), Vic Sedunary (Vic) MUV
8 Paddy Meldrum (Vic), Duncan Jessep (NZ) M
9 Thor Harrison (Qld), Oskar Booth (Qld) M
10 Jo Forbes (NZ), Rob Harrow (NZ), Mark Minehan (NZ) XV
11 Jonathan Sutcliffe (Vic), Andrew Baker (Vic) MV
12 Reuben Scott (NZ), Josh Janssen (NZ) M23
13 Karen Beath (Qld), Nick Allan (Qld) X
14 Phillip Harding (NSW), Sandra Thomas (NSW) XV
15 Michael Schafer (Qld), Janelle Schafer (Qld) XSV
16 Linda Thompson (Qld), John Wevers (Qld) XV
17 Tamsin Barnes (Qld), Thor Egerton (Vic) WV
18 Peter Cleary (NZ), Mike Harding (NZ) MSV
19 David Baldwin (ACT), Julie Quinn (ACT), Jackson Bursill (ACT) X
20 Vincent Pooch (NZ), Peter Jackson (NZ), Eugene Robson (NZ) M
22 Andrew Smith (NSW), Antoniya Bachvarova (NSW) XV
23 Anne Kennedy (NZ), Pete Squires (NZ) XUV
24 Steve Amor (Qld), Kellie Whitfield (Qld) X
25 Ted Woodley (NSW), John Anderson (NSW) MUV
27 Andy Macqueen (NSW), Greg King (NSW) MUV
28 Craig Colwell (SA), Evelyn Colwell (SA) XSV
29 Christine Brown (Tas), Karen Pedley (Tas) WSV
30 Mike Hotchkis (NSW), Neil Hawthorne (Tas) MSV
31 Douglas Gillott (SA), Shawnie Maunder (SA), Sandi Gillott (SA) XV
33 Dan Mclachlan (NSW), Alison Mclachlan (NSW) X
34 Jo Powell (SA), Karen Wishart (SA) WV
35 Richard Sage (NSW), Nihal Danis (NSW) XSV
36 Jonathan Fearn (ACT), Ciaran Lane (ACT) M23,I
37 Trevor Peduzie (Qld), Leah Gustafson (Qld) X
38 Gill Fowler (NSW), Joel Mackay (NSW) X
39 Michele Krome (Qld), Greg Krome (Qld), Mitchell Krome (Qld) X
40 David Symons (WA), Paul Williams (WA) M
41 Huy Tuong Cao (SA), Oliver Linder-Patton (SA), Riley Lodge (SA), Tyron Bettison (SA) M
42 Ronnie Taib (NSW), David Williams (NSW) M
43 Linda Davis (Qld), Lia Johnson (Qld) WV
44 Matt Bixley (NZ), Tim Farrant (NZ) M
45 Nigel Moore (NSW), Lisa Scott-Irving (NSW) XV
47 Marg Cook (NSW), Rob Cook (NSW) XSV
48 Andrew Duerden (NSW), Jemma Duerden (NSW), Rochelle Duerden (NSW) X
50 Paul Elby (Qld), Ben Greenwood (NSW) M
51 Sue Clarke (Qld), Walter Kelemen (Qld) XUV
53 Ian Herbert (Vic), Derek Morris (Vic) MUV
54 Kim Beckinsale (Qld), Jan Leverton (Qld) WV
55 Tess Noble (ACT), Amelia Noble (ACT) W
56 Robert Montggomery (NSW), Pamela Montgomery (NSW) XUV
57 Tony Scott (Qld), Amanda Koopman (Qld) X
58 Peter Blyton (Qld), Nigel Hough (Qld) M
59 Mike Broadbent (SA), Jon Smith (NT) MSV
60 Errol Bebbington (NZ), Matt Bebbington (NZ) M
61 Andrew Earle (Qld), Chloe Earle (Qld) X
62 Brian Wilson (NZ), Els Coster (NZ) XV
63 Suwati Lowth (Qld), Kye Lowth (Qld) X
64 Chris White (Qld), Rob Miller (Qld) MV
65 Maiko Kato (Japan), Shoko Kai (Japan) W
66 Masanobu Kosaka (Japan), Mami Inoue (Japan) XV
67 Linda Hibberd (Qld), Darren Hibberd (Qld) XV
68 Ben Thomas (Qld), Tony Bowman (Qld) M
69 Mark Struthers (NZ), Annette Windross (NZ), Dennis Litt (NZ) XV
70 Douglas Woods (NZ), Alister Metherell (NZ) MSV
71 Wayne Anderson (Qld), Michael Taylor (Qld) MV
72 Gary Carroll (Tas), Bernard Walker (Tas) MSV
73 Fergus Macleod (ACT), Emily Rowbotham (ACT) X, I
74 Greig Hamilton (NZ), Bevan Koopman (Qld) M
76 Adam Power (Qld), Paul Maxwell (Qld) MV
77 Philip Burrill (Qld), Marion Burrill (Qld) XSV
78 Bob Houghton (Qld), Alexina Johnson (Qld) XSV
79 Genevieve Johnstone (Vic), Prue Mclean (Vic) WV
80 Ollie Saare (Qld), Mollie O'connor (Qld) X
81 Greg Kite (Qld), Paul Sharwood (Qld) MV
82 Mark Hurry (NSW), Anthony Slatyer (ACT), William Cox (Qld) MSV
83 Warwick Selby (NSW), Gordon Wilson (NSW) MUV
84 Mark Murray (Qld), Ross Murray (Qld) MV
85 Dave Schloss (Qld), Grant Edwards (Qld) MV
86 Tony Sullivan (Qld), Peter Ashby (Qld) MSV
87 Abbey Anderson (Qld), Rick Anderson (Qld) X
88 Alex Macadam (SA), Steve Holden (SA) M, I
89 Cam Schubert (Qld), Oliver Schubert (Qld) M
90 Nic Pittman (Tas), Ciara Smart (Tas) X
91 Elizabeth Woodgate (NSW), Douglas Strachan (Qld) XV
92 Grant Hodgins (NSW), Michelle Newstead (NSW), Jordan Hougan (Qld), Samantha Phillips (Qld) X
93 Sean Massey-reed (Qld), Casey Fulton (Qld) M
94 Peter Velloza (Qld), Derrick Mckenzie (WA) MV
95 Callum Thompson-young (Tas), Rachel Allen (Tas) X23, I
96 Alison Quin (Qld), Samantha Harrington Mcfeeter (Qld) W
97 Tim Barnett (ACT), Ainsley Pahljina (ACT) X23, I
98 Alison Burrill (Qld), Kelsey Harvey (Qld) W
99 James Hardcastle (Qld), Florian Poff (Qld) M23
100 Moira Rice (Qld), Mark Bateup (SA), Dingo Jahn (Qld), Fabian Zander (Qld) X
101 Jack Nottle (Qld), Ned Gordon (Qld) M
102 Mark Petrie (Qld), Kathy Petrie (Qld) XSV
103 Rodney Gray (Vic), Geoff Lawford (Vic), Brett Wilson (Qld), David Rowlands (Vic) MV
105 Kerrie Gagel (Qld), Alex Gagel (Qld) XV
106 Anthony Ricci (ACT), Ben Rada Martin (ACT), Isaac Bell (ACT), Oliver Lilford (ACT) M23, I
107 Allan Bourke (Qld), Melody De Laat (Qld) XV
108 Andrew Frank (WA), Gerry Gralton (WA), Hamish Macpherson (WA) M23, I
109 Jared Brown (Qld), Richard Hatfull (Qld) M
110 Thomas Hall (Qld), Albert Xiong (Qld), Martin Peron (Qld) M
111 Stephen Honey (Vic), Martina Honey (Vic) XSV
112 Wade Chang (Qld), Aaron Hall (Qld) M
113 Glenn Disalvia (NSW), Kevin Smith (Qld) M
114 Ken Livingston (NZ), Hubertien Wichers (Qld) XV
116 Nigel De Voogd (Qld), Maxine De Voogd (Qld), Jordan De Voogd (Qld) X
118 Grace Bourke (Qld), Tim Eschebach (Qld) X
119 Guy O'neill (Qld), Jaime Mcguire (Qld) MV
120 Ben Corkery (Vic), Ajay Susarla (Vic) M
121 Brenton Gray (Qld), Meredith Gray (Qld) XV
122 Craig Richmond (Qld), Scotty Farrell (Qld) MV
123 Michael Brooke (Qld), Thomas Mcintyre (Qld) M
124 Ross Mckinnon (Qld), Matthew Routley (Qld) MV
125 Jodie Murray (Qld), Lauren Mcconnell (Qld) W
Number of teams: 115
Number of participants: 251