Team List

Team list for the 2018 QRA SEQ SunSEQer ARC rogaine:

Team Number Names Category
1 Fiona Quinn (Qld), Darryn Quinn (Qld) XV
2 David Congreve (Qld), Mark Congreve (Qld) MV
3 Craig Keeling (Qld) MV
4 Graham Field (NSW), Martin Dearnley (NSW) MSV
5 Mitchell Lindbeck (Qld), Tristan White (NSW) M
6 Tony Blott (WA), Margaret Blott (WA) XSV
7 Vic Sedunary (Vic), Merv Trease (Vic) MUV
8 Duncan Jessep (NZ), Paddy Meldrum (Vic) M
9 Oskar Booth (Qld), Thor Harrison (Qld) M
10 Mark Minehan (NZ), Rob Harrow (NZ), Jo Forbes (NZ) XV
11 Andrew Baker (Vic), Jonathan Sutcliffe (Vic) MV
12 Josh Janssen (NZ), Reuben Scott (NZ) M23
13 Nick Allan (Qld), Karen Beath (Qld) X
14 Sandra Thomas (NSW), Phillip Harding (NSW) XV
15 Janelle Schafer (Qld), Michael Schafer (Qld) XSV
16 John Wevers (Qld), Linda Thompson (Qld) XV
17 Thor Egerton (Vic), Tamsin Barnes (Qld) WV
18 Mike Harding (NZ), Peter Cleary (NZ) MSV
19 Julie Quinn (ACT), David Baldwin (ACT) XV
20 Eugene Robson (NZ), Peter Jackson (NZ), Vincent Pooch (NZ) M
21 Nick Lhuede (ACT), Lisa Cutfield (ACT) XV
22 Antoniya Bachvarova (NSW), Andrew Smith (NSW) XV
23 Bill Kennedy (NZ), Pete Squires (NZ), Anne Kennedy (NZ) XUV
24 Kellie Whitfield (Qld), Steve Amor (Qld) X
25 John Anderson (NSW), Ted Woodley (NSW) MUV
26 Steve Roberts (Qld), Christine Perry (Qld), Bryce Stroud (Qld) X
27 Greg King (NSW), Andy Macqueen (NSW) MUV
28 Evelyn Colwell (SA), Craig Colwell (SA) XSV
29 Karen Pedley (Tas), Christine Brown (Tas) WSV
30 Neil Hawthorne (Tas), Mike Hotchkis (NSW) MSV
31 Shawnie Maunder (SA), Douglas Gillott (SA) XSV
32 Lynne Davies (Qld), Greg Davies (Qld) XSV
33 Alison Mclachlan (NSW), Dan Mclachlan (NSW) X
34 Karen Wishart (SA), Jo Powell (SA) WV
35 Nihal Danis (NSW), Richard Sage (NSW) MSV
36 Ciaran Lane (ACT), Jonathan Fearn (ACT) M23,I
37 Leah Gustafson (Qld), Trevor Peduzie (Qld) X
38 Joel Mackay (NSW), Gill Fowler (NSW) X
39 Mitchell Krome (Qld), Greg Krome (Qld), Michele Krome (Qld) X
40 Paul Williams (WA), David Symons (WA) M
41 Riley Lodge (SA), Oliver Linder-Patton (SA), Huy Tuong Cao (SA) M
42 David Williams (NSW), Ronnie Taib (NSW) M
43 Lia Johnson (Qld), Linda Davis (Qld) WV
44 Steven Smith (NZ), Matt Bixley (NZ) M
45 Lisa Scott-Irving (NSW), Nigel Moore (NSW) XV
46 Jennette Stewart (Qld), Ian Stewart (Qld) XV
47 Rob Cook (NSW), Marg Cook (NSW) XSV
48 Jemma Duerden (NSW), Andrew Duerden (NSW) X
49 Leo Theoharis (Qld), Liam St Pierre (Qld) M
50 Ben Greenwood (NSW), Paul Elby (NZ) M
51 Walter Kelemen (Qld), Sue Clarke (Qld) XSV
52 Nick Hann (NZ), Tim Farrant (NZ) M
53 Derek Morris (Vic), Ian Herbert (Vic) MUV
54 Kim Beckinsale (Qld), Jan Leverton (Qld) WV
55 Tess Noble (ACT), Amelia Noble (ACT) W
56 Robert Montggomery (NSW), Pamela Montgomery (NSW) XUV
57 Bevan Koopman (Qld), Amanda Koopman (Qld) X
58 Peter Blyton (Qld), Nigel Hough (Qld) M
59 Mike Broadbent (SA), Jon Smith (NT) MSV
60 Errol Bebbington (NZ), Matt Bebbington (NZ) M
61 Andrew Earle (Qld), Chloe Earle (Qld) X
62 Brian Wilson (NZ), Els Coster (NZ) XV
63 Suwati Lowth (Qld), Kye Lowth (Qld) X
64 Rob Miller (Qld), Chris White (Qld) MV
Number of teams: 64
Number of participants: 133