Team List

Team list for the Metrogaine event:

Team No. Names Category
1 Elaine Thomas, Elizabeth Thomas WSV, N
2 John Quenault, Isabella Quenault X, F
3 Michael Loo, Christopher Loo M
4 Ronelle Richards, Gareth Drusko, Roslyn Richards, Stephen Richards X
5 Lachlan Richards, Sarah Anderson X
6 Kelly Lane, Andrew Baker, Amelia Baker X
7 Joh Robbins, Daniel Percy M
8 Timofey Suprun, Irina Turova XV
9 Katrina Kenah, Aaron Kenah, Finn Kenah, Ivy Kenah X, F
10 Jenna Angus, Lachie Angus X, N
11 Andy Parthenopoulos, James Parthenopoulos M
12 Sara Tanovic, Dylan Siow-lee X23
13 Svetlana Marina, Anna Fiofilova W
14 Karen Robinson, Gayle Cowling WV
15 Lydia He, Lin Chai, Nianjue Wang, Xi Chen, Dan Bu X, N
16 Martine Barrot, Angela Capel WV
17 Vic Sedunary, Graeme Busch MUV
18 Lorri Cahill, Robyn Howell, Peter Euinton, Laune Grgurevic XV
19 Shelley Bambrook, Elizabeth Dornom W
20 Sue Wilson, Kerry Murrell WV
21 Bern Dornom, Zoe Quint W, F
22 Molly Finegan, Jeanette Finegan W
23 Tom Lothian, Kate Gavens, Sam Lothian, Emma Lothian X, F
24 Boris Bulkin, Julia Kaplan, Zoe Bulkin, Lucas Bulkin X, F
25 Don Baker, Ken James MUV
26 Erica Naughtin, Kerrilee Haines, Melinda Yacoub, Kate Ingwersen WV
27 Djuke Veldhuis, Peter Anikijenko X
29 Jo-anne Mitchell, Louise Patterson, Olivia Patterson W, N
30 Sahil Bhasin, Madeleine Clute, Sanjiv Bhasin, Monika Bhasin X
31 Le-elise Chung, Ann Hazen WV
32 Marion Skovdam, Graeme Robinson XUV
33 John Evans, Taryn Neal X
34 Andrew Davidson, Jodie Davidson XSV
35 Monica Lo Presti, Rod Stephens, Darian Panter, Pierre Brokner X
36 Rachel Palmer, Darryl Millington XSV, N
37 Caroline Mcbride, Daniel Christiansz X
38 Margreta Kuijper, Inga Kulik WV
39 Paul Mcgregor, Michelle Taylor XV
40 Helen Hardy, Jayden Hardy, Scarlett Hardy, Angus Hardy X, F, N
41 Michelle Eeles, Steve Eeles XSV
42 Cindie Jupp, Andrew Littleford XV
43 Alicia Dymowski, Simon Ryan, Finley Ryan, Lauren Newton X, F
44 Margaret Joyce, Annette Grime WSV
45 Eibhlin Fletcher, Myall Quint X
46 Kate Sanderson, Robin Lennon WV
47 Rhys Griffiths, Nikki Griffiths X, N
48 Sarah Goyen, Steve Goyen, Miranda Brookes, Izzy Goyen, Matthew Goyen, , X
49 Clare Brownridge, Jonathan Choong X
50 Terri Jesse, Liam Beasley X
51 Ben S, Felix Skurka M, F, N
52 Michael Caiafa, William Caiafa M, F, N
53 Catherine Tenni, Alan Dyer XSV
54 Adam Greig, Hamzah Mansoor M, N
55 Natalie Lukies, Glen Mccrone XV
56 Harvey Scott, Susan Scott, Emily Scott X
57 Tim Dornom, Marissa Skeels X
58 Ross Brenner, Yoav Or Tov M
59 Angela Murray, Lucas Halliwell X, F
60 Bec Clugg, Sam Clugg, Abby Clugg, Scarlett Clugg, Heidi Moore X, F, N
61 Andy Moore, Gloria Moscattini, Steve Xerri XSV
62 Mel Farlie, Sally Webber XV
63 Caitlin Minney, Hayley Houston W
64 Ben Stewart, Joel Koo, Asher Berlinski M, N
65 Adam Dymowski, Carol Dymowski XSV
66 Steven Owens, Sam Davis X
67 Gayle Davey, Christopher Dunn, Alice Dunn X, F
68 Chris Kateifides, Leah Kateifides XV
69 Melissa Meads, Lisa Dobbie W, N
70 Patrick Wooldridge, Lorena Wooldridge, Henry Wooldridge, Walter Wooldridge X, F
71 Alena Spry, Yaroslav Nozhenkov, Elena Lutsenko X
72 Aaron Mcdonald, Louise Waller, Barnaby Mcdonald X
73 Tegan Moore, Barry Moore, Tegan Moore X
74 Tracey Mattingley, James Baade, Lucy Baade X, F
75 Evelyn Nossol, Andrew Nossol X
Number of teams: 74
Number of participants: 191