Team List

Team list for the 4hr Paddlegaine event:

Team No. Names Category
1 Iain Duncan, Ulla Heikkila XV
2 Michele Krome, Greg Krome XV
3 Sue Clarke, Walter Kelemen XSV
4 Vince Mckillop, Donna Johnson XV
5 Guy Roar Oneill, Shane Crook MV
6 Elizabeth Lovering, Kylie Anderson WV, N
7 Gary Sutherland, Russ Stringer MV
8 Jan Leverton, Kim Beckinsale WV
9 Richard Robinson, Tamsin Barnes XV
10 Steve Amor, Andrew Scott MV
11 John Hussey, Michael Schafer MSV
12 Derek Ireland, Tamyka Bell X
13 Michelle-renee Jane, Chanelle Louwen W
14 Mandy Caldwell, Jen Ferguson WV
15 Craig Madsen, Tamara Bauld X
16 Christine Perry, Leo Theoharis XV
17 Lisa Marentis, Kirstin Beasley W
18 Craig Keeling, Shaun Jackson MV
19 Ali Wright, Cass Kimlin W
20 Allan Greatrix, Michael Greatrix M
21 Nic Droste, Helen Bedingfeld X
22 Glenn Wilkinson, Hailey Mcginty X
23 Rachael Christie, Susan Jensen WV
24 Steven Walters, Maddi Merret X
25 Rebecca Dahm, Jenny Svenson W, N
27 Oskar Booth, Barry Oelofsen M
28 Tony Mayer, Adam Woods MV
29 Darryn Quinn, Fiona Quinn XV
30 Zoe Campbell, Mark Campbell XV
31 Mark Murray, Hunter Beirne MV
32 Dave Collins, Peter Thorpe MV, N
33 Peter Bayliss, Mike Walters M
34 Julie Stanton, Jenny Mcconachy WV
35 Nikki Seymour, Jodie Eversteyn WV
36 Karen Tebbit, Antje Taylor WV
37 Dave Schloss, Lea Schloss XV
38 Jeremy Tibbits, Alan Ferris M
39 Alice Twomey, Daniel Smith X
40 Tanya Buchan, Fiona Fewtrell W, N
41 Dave Congreve, Mark Congreve MV
42 Suwati Lowth, Jane Zimmerman W
43 Peter Beames, Sharon Kimmel X
44 Andrew Paszkowski, Ian Stewart MV
45 Susan Blissner, Gavin Blissner XSV
46 Danielle Hanmer, Andrew Stephan X
47 Sue Hazwlwood, Graham Hazelwood XV
48 David Griffiths, Keith Remms MV
49 Lucas Dubinski, Matteo Villa M
50 Laura Grainger, Claire Davis W
51 Sonja Heyenger, Kerry Collins WV
52 Lukas Cann, Barak Trueshime M
53 Abbey Anderson, Rick Anderson XV
54 Leah Gustafson, Trevor Peduzie X
55 Kiri Chan, Courtney Jarrett W, N
56 Sandy Keys, Scott Stewart XV
Number of teams: 55
Number of participants: 110