Team List

Team list for the 6hr Metrogaine event:

Team No. Names Category
1 Zoe Oldfield WY
2 Jiaying Goh, Heng Cai X
3 Jon Glanville MSV
4 Tim Cochrane M
5 Brad Malone MV
6 Adam Rumbold M
7 John Harding MUV
8 Ryu Callaway, Yumi Callaway XY, F
9 Jackson Jolly, Cassie Cohen X
10 Tom Driscoll, Mathias Richter MY
11 Inez Cashman, Brianna Partington WY
12 Corinne Wallis W
13 Giles Lamb, Shane Wright, Jane Gordon XV
14 Jenny Street, Lucy Prime, Ingrid Shelton Agar, Edith Gray W
15 Alice Westwood W
16 Thomas Fearn, Alexander Popple MY, F
17 Matthew Purcell M
18 Thomas Banks M
19 Kerrie Cowan, Michael Mccormack X
20 Emily Rowbotham, Anthony Newman X
21 Stephen Goggs, Melissa Crowther XV
22 Yi Chi Zhang, Caroline Chong, Jack Jaensch X
23 Paul Cuthbert MV
24 Nicholas Brennan, Zack Noyes, Alex Derlacki MJ
25 Toby Wilson, John Allen, Kaelen Sorensen MJ
26 Lachlan Ho, Sebastien Bou, Henry Gotzinger MJ
27 Alexander Cresswell, William Madl, Harry Gibbs MJ
28 Marcus Gellel, William Thompson MY
29 Callum Bennett, James Robertson, Connor Lineen, Robert Magee MJ
31 Angus Knowles, Tom O'brien MJ
32 Charlton Bishop, Nicholas Lawrance, Nathan Pearson MJ
33 Monica Canning, Owen Wishart X
34 Ashleigh Van De Meulengraaf WY
35 Carla Allmich-caira W
36 Gary Caira MV
37 Dave Mobsby, Mark Van Der Ploeg M
38 Samantha Post, Ryan Post, Nicholas Post X, F
39 Mark Bryant, Peter Varela, Ben Beard M
40 Siqi Wu M
41 Pat Miethke WUV
42 Katrina Stokes, Joe Meikle, Caitlin Schmaal X
43 Michelle Van Der Voort, Angus Lamb XV
44 Andy Gibbs MV
45 Karla Grant, Neave Grant W, F
46 Seona Meharg, Liz Eedle, Mary Sietsma WV
47 Maddy Buddee, Hannah Mcgilvray WY
48 Brianna Wiseman, Jessica Ronan, Sarah Mahne WY
49 Alice Bates, Ashley Kearton X
50 Hannah Small, Malcolm Roberts XY
51 Elizabeth Dunbar, Ian Elz XSV
52 Fansheng Huang, Guang Hui Wong, Congcong Wei XY
53 Maddie Wait, Lachlan Obaydin XY
54 Nicole Low, Jakub Beseda XV
55 Rowan Davie, Phoebe Spurrier XY
56 Phoebe Denham, Rachel Small, Aidan Fryer XY
57 Kai Shen Lee, Max Engeman MY
58 Gregory Jolley, Elliot Cooper, Mitsumi Cooper, Elena Williams, Alexandra Jolley X
59 Kathryn Bell W
60 Simon Davie, Ruby Olsson, Joel Bourke XY
61 Marlo Perry WV
62 Craig Dawson MV
63 Colin Boldra, Paula Boldra XV
64 Loren Boldra, Breanna Rankin WJ
65 Kieran Wilson, Jordan Kelly MY
66 Miranda Ripper, Louis Turner X
67 Paul Wedrich M
68 Sabrina Terry, Grace Harvey WY
69 David Stocks, Ella Cuthbert XJ
70 Leanne Wilkinson, Scott Wilkinson, Sandy Wilkinson, Ross Wilkinson X, F
71 Brad Vallette, Hannah Johnson, Chloe Maric X
72 Scott Morrison, Ruth Morrison, Simon Liesinger X, F
73 Anthony Slatyer MUV
74 Lachlan Jones, Callum Bryan, Chris Brown MY
75 Parissa Poulis WUV
76 Jackson Taylor, Jessica Algar XY
77 Mark Glanville, Elise Palethorpe, Tom Donda XY
78 Kate Thomas, Oliver Smith, Sam Watkins XY
79 Taliesin De Mestre, Elton Li, Vivian Schweizer XY
80 Wyatt Raynal, Benjamin Yates, Eamon Barrett MY
81 Blake Bambrook, Elysr Depiante X
82 Doug Lewin, Fergus Sherwood, Daniel Shlager MY
83 Ryan Stocks MY
84 Ben Grace, Will Hordern, Nick Tillack MY
85 Samuel Carmichael, Tobias Braxton, Emma Mcfadden XY
86 Eesha Patel, Sophia Ridoflo, Holly Ma WY
87 Leo Mclaren, Jale Mccall M
88 Keny Arcangeli M
89 Lucy Xu, Riley Smithers, Harrison Shoebridge XY
90 Thomas Champion, Isabelle Lance XY
91 Andrew Nolan, Michael Longland M
92 Geoffrey Barnes MV
93 Vojta Zverina, Amanda Dyson X
94 Chris Guerin, Charlie Yu, Hannah Ahmad XY
95 Faye Hollands W
96 Ewan Dawson, Siobhan Dawson X
97 Graham Atkins MV
98 Ira Dudley-bestow MY
99 Mathew Collin M
100 Holly Ashburner WY
101 Emma Ferguson WY
102 Jackson Balme MY
103 Ainsley Pahljina WY
104 Matt Haviland MY
105 Sophie Walker WY
106 Jack Nicoll MY
107 Nicholas Hirsch WY
108 Anthony Ricci MY
109 Harry Wyatt MY
110 Kelvin Peh MY
111 Minh-tam Nguyen, Caroline Christenson, Sabina Christenson, Minh-chau Nguyen, Wiltrud Schultze-nguyen X, F
112 Isla Tobin, Claire Paton W
113 Jack Brand M
114 Laura Shuttleworth WY
115 Gaelen Chalk MY
116 Matt Kautsky MY
117 Ellie George WY
119 Edward Lowe MY
120 Herbert Wong MY
121 Tom Weight MY
122 Kieran Hamley MY
123 Tejus Puttaswamy MY
124 Gemma Dabkowski WY
125 Mirella Carr WY
126 Max Moffat MY
127 Ari Duchen MY
128 Matthew Blacker MY
129 Hezan Adam MY
130 Griffin Piney MY
131 Jaya Ryan MY
132 Alice Read WY
133 Nicholas Miehlbradt MY
134 Joshua Robinson MY
135 Liv Toomey WY
136 Kai Clark MY
137 Finlay Dennison MY
138 Glenn James MY
139 Marcus Loane MY
140 James Trihey, Sophie O'donovan XY
141 Megan Diplock WY
142 Queenie Cai, Binglin Huang X
143 Mikey Dimuantes MY
144 Johann Wagner, Megan Keil XY
145 Martin Dent MV
146 Rachel Thorne, Tristan Armstrong, Adelaide Armstrong, Thea Armstrong, Kai Freebody X, F
147 Eleanor Boxall, Andre Vumbaca, Obi Symons XY
148 Nick Pearson MV
149 Gordon Waddington, Nick Pearson, Ross Waddington, Freya Waddington, Brittany Woodward X
150 Joshua Cockerill M
151 Toby Bodsworth, Bodie Terrill, Silke Speier, Greg Terrill X
152 Alistair Smith, Natalie Shadwell X
153 Sarah Graham-higgs, Charlotte Reid, Joshua Cesca, Kaitlin Zoe Allen XY
154 Olly Clissold, Ebony Tanzen, Michael Taylor, Matt Theophile X
155 Trevor Gollan, Kristen Hamid, Brad Medina X
156 Julie Quinn WV
157 Matt Shadwell M
158 Isabel Marsh, Jennifer Spark, Harry Crawford, Keira Jebb, Samuel Pickard XY
159 Cecilia Pascoe, Emma Roberts, Lewis Hirst X
160 Craig Cowan MV
161 Floriane Michel, Cécile Marot W
162 Iain Roberts, Claire Roberts, Alexander Roberts X
163 James Kitchin, Charlotte Fell, Marieke Bosman X
164 Hannah Maree, Khai Bowie, Alicia Cognian XY
165 Chini Datta, Dominica Lindsay WY
166 Liz Wilson, Cherisse Lyons, Sal Lyons WV
167 Jeff Luland M
168 Christian Piiroinen, Ari Piiroinen M
169 Suchir Patil, Yue Wu X
170 Yiyun Wang, Zhoujing Yang, Yanyang Zhao X
171 Matt Koerber, Jason Koerber, Alex Koerber X, F
172 Angus Headon MY
173 Stephanie Petitdidier, Petitdidier Paul, Laure Petitdidier X, F
174 Hugh Jorgensen MV
175 John Zmood, Joseph Zmood M
176 Laurence Wilson, Will Mcdonnell-wilson, Flynn Mcdonnell-wilson M, F
177 Adrian Sheppard, Sam Sheppard, Angus Biggs M, F
178 Peta Sheppard, Kirsten Thompson WV
179 Lydia Knuefing, Cheng Soon Ong, Su Lin Ong X, F
180 Padly Von-herblington MY
181 Lewis Rae-carroll, Tom Lee MY
182 Jonathan Miller MSV
183 Jed Biolcati-brennan, Eleonor Biolcati-brennan, Elvie Biolcati-brennan, Leon Biolcati-brennan X, F
184 Christine Palmer, Julia Stevens WV
185 James Holley, Ingrid Smith, Parth Thaker, Grace Elgie XY
186 Cole Pederson, Lucy Long, Alice Harrison, Ben Palmer XY
187 Clare Jessup, Josh Brown, Grace Ross-farrell XY
188 James Borger, Edward Scarr MV
Number of teams: 186
Number of participants: 367