Team List

Team list for the 12hr Autumngaine event:

Team No. Team Name Names Category
4 Scrubrunners Mark Hurry, Ron Hutchings MSV
5 FalconStreet John Bishop, John Biddiscombe MUV
6 NiDo Dom Pitot, Nihal Danis XSV
7 MargnRob Marg Cook, Rob Cook XSV
10 Fighting Mongooses Adrienne Kalmar, Brendan Woods, Theuy Nging, Kurt Henley X
12 The Lost Boys Wendy Emerton, Holly Inglis W
13 Blister Sisters Katherine Cameron, Allie Blackwell, Natalie Ganderton, Rebecca Boyd, Karen Shaw W
15 Carley and Jim Jim Collier, Carley Finn XV
16 BMX Bandits Paul Olsen, Ben Cirulis MV
17 Mike & Ted Ted Woodley, Mike Ward MUV
18 Diesel Plus Jason Hollard, Andrew Powell MV
22 Vonhubens Mark Vonhuben, Amy Vonhuben, Carl Vonhuben X, F
23 Novices Ian Almond, Jennifer Almond, Rajiv Karnik XSV
24 Kamikaze Geoffrey Barnes, Phil Mann MV
26 Mox Colleen Mock, Colin Mock XUV
27 18 Moonlight Avenue Sam Beverly, Dannielle Cahill, Reginald Buller X
28 3 part gun, 1 part gone Malachi Donoghue, Ross Donoghue, Eli Donoghue, Matthew Clark M, F, N
31 Ami and Pete Peter Brady, Amireh Amirmazaheri XV
33 Argonauts Jason Beddow, Colin Whitehead, Stephen Mortimer, Andrew Moller M
34 Sal & Derek Sandra Thomas, Phillip Harding XV
36 Jon Snow won’t die James Tenney, Andrew Tenney M
37 French CAP Pierro Francois, Adeline Fourcot, Cedric Jannin X
43 Terradactyls Genevieve Nawrot, Laura Burr W
45 We'llavago Rick Cavicchioli, John Mckinnon MV
46 The Bluies Andy Macqueen, Ian Brown MSV
49 Two old dudes Warwick Selby, Gordon Wilson MUV
54 Goodfadyens Brett Mcfadyen, Henry Mcfadyen, Erin Mcfadyen X
55 Watt Ohm Vaulters Trevor Gollan, Peter Watterson MSV
56 Mount Brooner Andrew Brown, Richard Mountstephens M
61 The Wilderpeople Hugh Percival, Damian Morris M
62 Antiques Roadshow Robin Cameron, Alexander Cameron, Michael Minehan XSV
64 Nikoala and droids Adrian Plaskitt, Nicole Gallahar, Stewart Smith, David Beardmore XV
67 Romang Rosie Brungs, Ange Hudson W
68 Ossifrages Michael Hotchkis, Jonathan Worswick MSV
69 David and Julie Julie Quinn, David Baldwin XV
70 The PaGoodies Melissa Robertson, Kel Murphy, Nicole Mealing W
71 Sparklers Wendy Mcconaghy, Kerry Murphy WV
72 Not as old as Mike and Jonathan Joel Mackay, Andrew Black MV
73 Monty's in control Pam Montgomery, Ann Montgomery WV
74 Turtles Dave Williams, Ronnie Taib M
78 Bra Boys Thomas Brazier, Jack Brand M
79 Puzzled Su Li Sin, Brent Roylance X
83 Piddington Peter Thomas, Kerry Tompkins XV
86 Mica Rach and Bronwyn Mica Hartley, Rachel Poldy, Bronwyn Powell W
90 John and Mardi John Barnes, Mardi Barnes XV
99 two bees Andrew Pope, Belinda Pope XV
100 Duerden Duo Andrew Duerden, Jemma Duerden X, F
104 Live Adventure Lisa Antill, Hung Pham X
107 Marauder's Map Therese Walsh, Cameron Walsh, Amelia Walsh X, F
108 A Zoo Lap, A Do Gap Lee Coady, Lachlan Coady M, F
110 Stone Cold Rogainers Monica Wong, Clinton Bradley XV
111 Team Awesome Jessica Hudspeth, Melanie Stamell W
117 The Dumb Idiots Crystal Pettit, Jesse Morley X
Number of teams: 53
Number of participants: 126