Team List

Team list for the 8hr Rogaine event:

Team No. Names Category
1 Jill Myatt, Steve Myatt X
2 Graham Binder, Jamie Binder M, F
3 Linda Thompson, John Wevers XV
4 Deb Nicholl, Danni Roberts, Naomi Mitchell W
5 Lisa Scott-irving, Nigel Moore XV
6 Dan Carney, Stuart Hill, Hans Van Kempen X
7 Oskar Booth, Andy Fellows M
8 Morag Stewart, Ryan Siacci X
9 Julie Stanton, Jenny Mcconachy WV
10 Jason Mac, Tony Mayer MV
11 Linda Hibberd, Darren Hibberd XV
12 Rick Anderson, Abbey Anderson XV
13 Liam St Pierre, Cass Kimlin X
14 Jo Thomae, Mark Cooper, Rachel Turney XV
15 Craig Keeling, Christine Perry XV
16 Paul Melloy, Chris Powell M
17 Tony Scott, Phil Scott MV
18 Melody De Laat, Allan Bourke XV
19 John Stringfellow, Fridja Ernens, Nic Droste X
20 Andrew Flanagan, Wendy Flanagan XV
21 Hubertien Wichers, Ken Livingston XV
22 Walter Kelemen, Sue Clarke XSV
23 Jonathan Smith, Angie Reeve, Ingo Jahn, Fabian Zander X
24 Thomas Williams, Leigh Mccarthy, Jarrah Johnson M
25 Peter Abra, Darryn Kimlin M
26 Jan Leverton, Susie Blissner WSV
27 Kim Beckinsale, Lucy Coldwell W
28 Mark Murray, Hunter Beirne, David Collins MV
29 Miranda Fittock, Alice Twomey W
30 Danelle Porrett, Justin Porrett, Leanne Wilkinson, Paul Cockbain X, N
31 Karen Beath, Nick Allan X
32 Everett Putney, Glenn Wilkinson M
33 Darryn Quinn, Fiona Quinn XV
34 Mandy Caldwell, Jen Ferguson WV
35 Thomas Garbellini, Elesa Vlahogenis X23
36 Jared Brown, Richard Hatfull, Norman Sudbury M
37 Mark Murray, Richard Newton MV, N
38 Melanie Ewing, Paul Ewing, Louise Conway, Stuart Wilkins, Volker Pelle XV
39 Trevor Mullens, Paul Elby, Luke Finn, Sara Barret, Shaun Jackson X
40 Michele Krome, Greg Krome XV
41 Claire Pegler, Petrea Rogers W
42 Brad Wirth, David Billing MV
43 Tanya Heal, Rob Nicol XV
44 Gary Sutherland, Russell Stringer MV
45 Gavin Cole, Dylan Magee, Guy Andrews, Bart King M
46 Tim Morgan, Brad Beal, Michel Colen MV
47 Matthew Smith, Natalie Smith, Anna Smith, Mitchell Daniel, Ashley Daniel X
48 Greg Kite, Charlie Kite M, F
49 Derek Mckinnon, Ruth Luscombe XV
50 Benjamin Smith, Smith Spencer, Harrison Smith M, F, N
51 Nikki Seymour, Jodie Eversteyn WV
52 Estelle Siddons, Tammy Pappin, Tara Toohey, Kelsey Standing, Claire Nolan W
53 Ross Mckinnon, Matt Routley MV
54 Sam Groll, Hartinder Singh M, N
55 Grant Edwards, David Schloss MV
56 Leo Theoharis, Yoko Okuda XV
57 Kelsey Harvey, Nathan Josefski X
58 Mark Morton, Stephen Parker M
59 Andrew Rutyna, Beverley Moss XV, N
60 Murray Cambie, Pete Hopwood M
61 Robyn Lawry, Ingrid Earle WV
62 Louise Foulkes, Craig Bycroft, William Bycroft, Sam Bycroft X, F
Number of teams: 62
Number of participants: 153