Team List

Team list for the 6hr Rogaine event:

Team No. Team Name Names Category
1 No Roads Mark Howell, Neil Mackenzie, Matt Shields MV
2 Lost Control Toni Bachvarova, Andrew Smith XV
3 Rock Hard Churros Sebastian Klich, Andrea Lopez X
4 The Lost Olivers Michael Oliver, Chris Oliver M
5 God is kind Anne Newman, Lynne Trappel WSV
6 Meanderers Michael Brungs, Cecilia Brungs XUV
7 Wombats a willing Caterina Kim, Lydia Chen, Florence Lui W
8 dougson Jean Douglass, Ron Simpson XSV
9 North West Ian Cameron, David Lyle MSV
10 The Only Way Is Up Kim Eales, Nick Eales XV
11 declination what? Michael Law, Nick Newton XV
12 Wollemi doing? Tim Barrett, Jo Hatton XV
13 BrackOne Mark Brackenreg, Ellen Brackenreg, Rachael Brackenreg X
14 BrackTwo Nicole Brackenreg, Kate Brackenreg W
15 BrackThree Shannon Harris, Craig Brown M, N
16 We'll follow Yoda Elizabeth Woodgate, Kerrie Murphy, Wendy Andrews WV
17 JoStAn Stephen Lewis, John Dale MV
18 Booth Family Ted Booth, Jocelyn Booth, Keo Booth, Sonny Booth X, F
19 Poppys pal Grant Elliott, Michael Elliott M
20 The Old and New Kristin Young, Alice Simpson-young W
21 Team Tommy Bjorn Mella, Tommy Mella M, F
22 The Young Ones Oskar Mella, Oliver Freeman M23
23 Mulleykins Robert Mulley, Lucia Mulley, Zane Mulley X, F
24 CHCECE003 Dylan Jones, Mic Rofe, Owain Williams M, N
25 Not all who wander are lost Jonathan Worswick, Glenn Horrocks MV
26 Walkalots Rick Pinnock, Ron Avery MSV
27 The Thomas Trekkers Kate Thomas, David Thomas, Willoughby Thomas, Audrey Thomas X, F, N
28 The Snowy Two Jeremy Henson, Ethan Henson M, F
29 Friends Sandra Kelley, Peter Farrell XSV
30 Back Trackers Peter Tuckwell, Jenny Clark, Joe Champion, Sue Yoo XSV
31 Walker Family Robert Walker, Cathryn Walker, Elizabeth Walker, Amelia Walker X
32 navigating new beginnings Louise Brooks, Joanne Love XV
33 Doyle Boys Rhett Doyle, Frank Boys MV
34 Too old dudes Warwick Selby, Gordon Wilson MUV
35 Southern Sloggers Leigh Johnston, Colin Campbell MSV
36 The fowlbirds Gill Fowler, Jeremy Fowler X
37 Community of Believers Adrian Watson, Steve Scott M
38 Community of wanna-Believers Thomas Schipilliti, Andrew Stanford MV
39 Cross Macqueen Andy Macqueen, Duncan Cross MUV
40 Coca Colo Roman Charles, Mathew Collin, Anthony Ricci M
41 The Plastic Scousers Titus Murray, Charles Brooker MV
42 Three's a crowd Trent Oliver, Carl Mistler, Jeff Ayres M
43 Grey Grandmothers Susan Kurrle, Robyn Tuft WUV
44 wanderlost Carolyn Panozzo, Kate Hansen WV
45 bullants Bruce Macaulay, James Hayward, Mark Freeman, John Patterson MV
46 True North 3 Daniel Mouat, Benjamin Hughes, Erin Smith, Sofie Gyllensward, Emma Foley X, N
47 True North 2 Emil Kiroff, Jimmy Huang, Matthew Geleta M
48 Briers Lattimore David Lattimore, Tim Briers M
49 True North 1 Kieran Byrne, Peter Roberts M
50 2Ps Robert Pisto, Audrey Pisto, Matthew Pisto X, F
51 Hawkesbury Fitness Tova Gallagher, Kate Fewtrel WV
52 Walking LIDS Kirsten Dudley, Kirstie Wulf WV
53 Canucks Stephen Mckay, Sally Mckay XSV
54 Rock 'n' Rogaine Virginia Leadbitter, Belinda Catorall W
55 BMX BANDITS Paul Olsen, Ben Cirulis MV
56 Scobies Kim Scobie, Jeff Scobie, Daniel Scobie, Eva Scobie X, F
57 GiraffesontheRun Annalisa Meryment, Michael Meryment, Lachlan Meryment, Jacqueline Meryment X, F
58 BEER Neil Beer, Miriam Beer X, F
59 Team Disaster Glenn Schwarzel, Mark Schwarzel MSV
60 Barney's bandits Caleb Dougherty, Edda Keskula X, F
61 Warmily Emily Dougherty, Warwick Dougherty X, F
62 Mount Kuring gai Robert Crough, Yvonne Lim, April Crough, John Crough, Nino Piro X
63 P&B monty Robert Montgomery, Pam Montgomery, Ann Montgomery XV
64 Castle Family Tim Castle, Jennifer Alford, Adam Castle, Evan Haines X
65 Lickety Lick Peter Hatherly, Janelle Hatherly XUV
66 The other wombats Tim Homel, Grace Yoo, Michael Asseinheimer X
67 DJ Mikey Michael Ridley-smith, David Lancaster MV
68 Sailing Cows Liam Heery, Alison Lyons, Julian Radom XV
69 MassAttack David Massa, Naomi Massa X
70 Sarto Rogainers Luke Massa, Nick Ward, Chris Bendall M23, N
71 Cheating on the coffee and ice-cream team Angela Franklin, Anthony Savage X
72 The iplods Vanessa Freeman, Yuen Cho W
73 GLIJ Gareth Debney, Liam Debney, Ian Teh, Jamie Teh M
74 E & R Eric Smith, Ron Junghans MUV
75 Recommended by Dermatologists Damian Morris, Jack Clifford M
76 BerTed Bert Van Netten, Ted Woodley MUV
77 Nikolaev Nikolay Nikolaev, Galia Nikolaeva, Yana Nikolaeva X, F
78 Let's be Civil Kate Condie, Santosh Das, Tom Barrand XV
79 ASA* Centurions Melvyn Cox, David Ballance MV
80 Trailblazers John Havranek, David Bristow MV
81 Trez Paul Cullen, Sophie Cullen X
82 Cappuccino Rogaine AllStars Sean Hagan, Karen Hagan, Sam Hagan X, F
83 Primal adventure Glenn Disalvia, Brylee Disalvia X, F
84 Snow leopards Angela Hudson, Nicholas Hudson X, F
85 Flying fairies Simon Hudson, Juliet Hudson, Sara Hudson, Malcolm Hudson X, F, N
86 Easier said than run Adele Stubenrauch, Georgina Macsmith WV
87 Sam & Tim Samantha Howe, Tim Rogers XV
88 The Novices Hideko Yamamoto, Peter Huang, Shinji Ito, Daniel Belacic, Michelle Lye X, N
89 Ro what?? James Colley, Peter Wark M
90 No Imagination Roderick Smith, Mary Lehane XV
91 Collect From Lost and Found Matthew Keep, Ana Douderina X, N
92 NOC NOC whose where? Glenn Downey, Geoff Peel MSV
93 Antique Roadshow Robin Cameron, Alexander Cameron, Michael Minehan XSV
94 surmc Jemma Herbert, Connor Smith, David Shapira, Jason Bilsborow X
95 George-Parr Simon George, Joanna Parr, Rebecca George X
96 Loki Anthony Meaker, Jonathan Meaker M
97 Tuckeroo Matthew Tuckerman, Kevin Lloyd MSV
98 Bushbashers James Stuart, Vicki Bennett XV
99 Intrepid Explorers Tom Shafron, Rachel Slatyer X
100 The BBC Rebecca Parsons, Ivars Karklins, Donna Mulholland XV
101 Phil & Ron Philip Allen, Ron Hutchings MUV
102 Wild Walkers Marjorie Au, Dawn Francis WV, N
103 Rover Speleological Society Glenn Stalgis, Ben Power, Chris Stebbings, Danelle Kelliher, Jennifer Celkys X
104 Mosmasters James Landon-smith, Susan Westgarth XV
105 Just for Fun Martin Dearnley, Gavin Jones MSV
106 CAP sans le C Pierro Francois, Adeline Fourcot X
107 Downhill Specialists Belinda Kinneally, Lee Coady XV
108 I be pro fun for all Chris Stevenson, John Clancy, Julian Ledger MSV
109 WARREN AND IVAN Ivan Koudashev, Warren Rolfe M
110 Peripatetics Peter Watterson, Chris Chapman MSV
111 Malchev Simeon Malchev, Adrian Malchev M, F
112 Delta Ladies Laura Hamilton, Renee Richardson, Claire Thurston, Mairead Hogan W
113 Ctrl+F Tristan White, Aurelie Penneman M
114 Echo Gang Chris Crimmins, Annaliese Stammer X, N
115 Edmund and Baldrick Murat Muradoglu, Julian Armstrong M
116 Team Hindley Mike Hindley, Shannon Hindley X
117 Sutherland Bushwalkers Grant Symonds, Peter Wherry MUV
118 Merton St TAFE Peter Wherry, Moana Kiwala, Olivia Kiwala X
119 SimDan Simon Pettitt, Daniel Vdn M
120 Outdoor Academy Wayne Benton, Ryan Puklowski M
121 Nikoala and friends Adrian Plaskitt, Nicole Gallahar, David Beardmore XV
122 Coddiwomplers James Johnson, Hugo Johnson, Aj Johnson, Will Kerin M
123 Slow and Steadies John Mckinnon, Sue Mckinnon, David Pratten XV
124 The Boot & The Slipper Dave Williams, Christine Vibet X
125 Belrose Bicycles Chad Armstrong, Ryan Armstrong MV
126 We keep Trian Trevor Gollan, Ian Dempsey MSV
127 Cockatoos Debbie Hotchkis, Sue Jackson WUV
128 Slow but Furious Nicola Tsang, Naomi Poscoliero W
129 Cat's in the Cradle Nigel Mcdonald, Blake Mcdonald M, F
130 Ctrl-Z Michael Hotchkis, Philip Whitten MV
131 Mr Timothy J Giles Tim Giles, Tim Butcher MV
132 White walkers Michael Gandy, Andrew Duncan M
133 Stodarts Hugh Stodart, Sam Stodart, Jamie Stodart M, F
134 Footsore Mark Smith, Tracy Ivin XV, N
135 Not lost.... Just looking! Tim Randall, Chris Ward M
136 Doneski Andrew Wisniewski, Saacha Donaldson, Christie Little XV
137 Goodfadyens Brett Mcfadyen, Henry Mcfadyen, Erin Mcfadyen X
138 Lamar Valley Canyon Pack Lee Cumpstone, Amey Brown X
139 2 chicks having a crack Julie Pratt, Sarah Amos WV
140 The OG Jakub Marciniec, Anna Agius X
141 Happy Snappy Bianca Luks, Matthew Luks, Ewen Luks, Elspeth Luks X, F
142 Rainbow Town Naomi Cameron, Ross Cameron, Lachlan Cameron X, F
143 Colo Runnings Mira Wawn, Harry Slatyer, Tony Slatyer X
144 Scots no idea Kathy Campbell, Ross Campbell XV
145 Peggy and Hooky Meela Davis, Ray Elbourne XV
146 Wanderlost Susan Hatherly, Jeremy Dwyer, Beatrice Leuthold X
147 Jukelo Luke Kennington, Jo Bastian X, N
148 Sassras Rochelle Staples, Amanda Brownrigg WV
149 Wherethehellami Jeff Fairman, Sarah Densmore X
150 Soggy weetbix Jaclyn Fletcher, Adelina Romano, Kevin Keegan, Lawrence Lock X
151 Blue Mountains Marathon Clinic Ben Berriman, Brendan Cusack, Nathan Douglas, Wilson Douglas M
152 The Trundlers Ben Shanahan, Tom Cusbert, Steph Button X
153 A team Adrian Whatmore, Alison Begg, Cheryl Marais XV
154 Carley and Jim Jim Collier, Carley Finn XV
155 R Dan Brungs, Georgia Brungs, Daisy Brungs, Lucy Brungs X, F
156 SWAW Sean Wright, Amy Wake X
157 Trying not to roll an ankle Benjamin Hanley, Grace Mackie X
158 Disorienteers Hamish Mackie, Amanda Mackie XV
159 Bundah Bros Sam Parkinson, Kyte Gurner M23
160 Colo-cation Wendy Emerton, Holly Inglis W
161 Steve & BB Stephen Fityus, Brendan Berghout MV
162 Beating around in the bush Peter Mcconaghy, Tim Mcconaghy M, F
163 Fitzchings women Jacqueline Fitzgerald, Thea Hutchings, Adelaide Hutchings W, F
164 Fitzchings men Anthony Hutchings, Jude Hutchings M, F
165 cruiser Trevor Savage, Nicole Weisfelt, Anthony Campbell, Baden Campbell X
166 Misty mountain madness Matt Ryan, Kate Wingrove, Gemma Ryan, Nicola Ryan X, F
167 Scrambled Legs Kathy Mee, Evie Mee W
168 The McCats Gavin Mcaleer, Jessica Mcaleer, Sophie Mcaleer X, F, N
169 Attention span of a gnat Andrew Depree, Simba Gibson, Andy Haliday XV
170 Rubicon Carey Barlow, Douglas Peres X
171 Gaggle Amanda Lloyd, Roslyn Wilson WV
172 Wollemi Dreaming? Nawrot Nawrot, Christina Bennett W
173 Indefatigable Kate Gradwell, Attila Brungs, Eleanor Brings, William Brungs X, F
174 lanimike Michael Smith, Lani Imhof XV
175 Siesta Su Beric, Di Winchcombe WSV
176 Bryants Paul Bryant, Kristi Bryant X
177 Stranger Danger Fabiola Aguirre, Kathryn Vaughan, Karen Shaw W
178 a bee Andrew Pope, Belinda Pope XV
179 Sans Brian Duane Collins, Alexander Murphy, Melissa Lau, Brian Le X
180 Marital Bliss Leanne King, Amy Trello W
181 The Moopys Shona Forsyth, Emile Attewell, James Burke X
182 The Bennys Luce Griffart, Jenny Cullen, Joel Attewell, Benny Matthews X
183 Overripe bananas Daniel Veryard, Vincent Benezech, Louise Carter X
184 Neil n Margaret Neil Chappell, Margaret Waugh XUV
185 We love Unicorns Hilary Ellis, David Ellis, Quinn Ellis, Fern Ellis X, F
186 Checkpoint Mavericks Greg Graham, Plaxy Purich XV
187 Team Spink Corey Spink, Edith Spink, Freya Spink X, F
188 Nelson’s crew Richard Sage, Nihal Sanis XSV
189 The Bunnerongers Michael Lee, Jenny Stansby, Ashley Brennan X
190 Control Collectors Michael Allen, Claire Allen X, F
191 SVETLANA AND OLGA Olga Koudasheva, Svetlana Koudasheva W, F
192 Pouldar Parissa Poulis, Jeffrey Darwin XUV
193 forty spots Jake Richards, Ally Taft M, N
194 Hemmos about Mark Hemmons, Wendy Hemmons, Jayden Hemmons X, F
195 Mein Machines Chris Mein, Chris Mein, Chris Mein X, F
196 Team FV Greg Vale, Giles Fitzpatrick-vale M, F, N
197 The Mialoney Navigators Lyndal Maloney, Nick Miall, Rose Miall X, F
198 Carrolls Rock John Carroll, Nicholas Carroll M, F, N
199 Total Strangers Nikki Brown, Ada Brown W
200 Silly Susans Ellise Roper, Sally Roper W
Number of teams: 200
Number of participants: 501