Team List

Team list for the 24 hr event:

Team No. Team Name Names Category
2 Lost Control Toni Bachvarova, Andrew Smith XV
3 Sal & Derreck Sandra Thomas, Phillip Harding XV
4 Poppys Pals Grant Elliott, Michael Elliott M
6 Puzzled Su Li Sin, Brent Roylance X
7 UTSOAC: Compasstafarians Salome Hussein, Marta Khomyn W
8 Team Apollo Nicole Whitehead, Ze'ev Gilovitz, Jonathan Yeo, Carmel Hinks X, N
10 UTSOAC: Godwits Adam Black, Susan So, James Carr X
11 UTSOAC: Mad Maps Rogue Warriors Carlos Vega Vallejo, Izarbe Sevil, Toby Horne, Jessica Sanders, James Millar X, N
12 Yango dreamers Pam Montgomery, Ann Montgomery WV
13 David and Julie Julie Quinn, David Baldwin XV
14 UTSOAC: Lollygag Lollypop Lillypillys Prithvi Raj Chopra, Marcha Govers, Jill Thater, Amrita Etchepareborda X, N
15 WHO girls Anette Larsson, Belinda Kinneally WV
16 Wicking through the Marshes Andrew Renwick, Peter Marshman M
17 Tristan's Birthday Bash Tristan White, Aurelien Penneman M
21 Mross Andreas Mross, James Mross, Katarina Mross X, F
23 Turtles Dave Williams, Ronnie Taib M
24 2 sweet potatoes Alexandra Grant, Ruth Moorman W
25 solorogaining.org +1 Brett Davis, Mike Ward MUV
26 FalconSt John Bishop, John Biddiscombe MUV
30 Super Troopers Ginaya Dunn, Atticus Dunn X
31 Collect From Lost and Found Anna Douderina, Matthew Keep X
34 Rubicon Stacey Bryce, Carey Barlow WSV
36 Shadow Walkers Leanne King, Amy Trello W
39 Yengophers Mathew Collin, Ivan Koudashev M
40 King Browns Fergus Macleod, Max Messenger M
41 Ian & Bron Ian Almond, Wilson Bronwyn XSV
47 MargnRob Marg Cook, Rob Cook XSV
49 B-Um Rick Cavicchioli, Tassia Kolesnikow, Xanda Kolesnikow X
50 Hornsby Blues Marcin Kozik, Mira Kozik, Hannes Isensee XV
51 GiantSteps Graham Field, Martin Dearnley MSV
52 Eighty Ate Allan Bourke, Melody De Laat XV
55 Team Spink Corey Spink, Edith Spink, Freya Spink, Lucy Spink X, F
56 Nikoala's lost friends Adrian Plaskitt, Jon Sayers, David Beardmore MV
57 Chafing the dream Jackson Bursill, Thomas Banks M
59 Lawrences Clint Lawrence, Jessica Lawrence, Alice Lawrence X, F
61 What Ways East Greg Malmgren, Jeff Owen MV
62 Tactical Trotters Shane Trotter, Anakin Trotter M, F
63 Vonhubens Mark Vonhuben, Amy Vonhuben, Carl Vonhuben X, F
67 Wood Netting Bert Van Netten, Ted Woodley MUV
71 Primal Endurance Glenn Disalvia, Ryan Puklowski M
74 Last Tango in Yango Monica Wong, Clinton Bradley XV
75 Mardi and John John Barnes, Mardi Barnes XV
Number of teams: 42
Number of participants: 100