Team List

Team list for the 6 Hour event:

Team No. Names Category
2 Amy Chen, Jin Si Lam, Ziliang Chen, Austin Zerk XY
3 Mary Adams, Floriane Michel, Michael Rehme X
4 Rod Lamont, Freya Lamont, Finlay Lamont, Imogen Lamont X,F
8 Brian Combridge, Jenni Savigny XS
9 John Cole, David Chambers MS
12 John Mudie, Grace Foo, Larissa Prandollini, Gavin Owens X
14 Kirsten Hulse, Gordon Hulse X,F
15 Monika Bee, Deb Purss WV
16 Cherisse Lyons, Liz Wilson WV
18 Fergus Macleod, Brad Vallette M
20 Ian Almond, Doyle Rod MS
21 Jennifer Almond, Wilson Bronwyn WS
22 Jim Collier, Carley Finn XV
23 Alex Kroon, Jonah Weilandt, Michael Dimuantes MY
24 Brad Addison, Caleb Addison M
26 Amelia Van Ewijk, David Purvis, Cleo Riddy X
27 Nigel Mcdonald, Blake Mcdonald M,F
28 Helen Cox, Rhett Doyle XV
30 Myall Quint, Bern Dornom X
31 David Mobsby, Peter Varela, Paige Martin X
34 Andrew Macintosh, Zoe Macintosh, Peta Macintosh X,F
36 Hideko Yamamoto, Peter Huang, Daniel Belacic, Michelle Lye, Jessie Ly X
37 Nick Lhuede, Henry Lhuede M,F
38 Cressida Lehmann, Eric Lehmann, Daniel Lehmann, Felix Lehmann X,F
40 Keny Arcangeli, Adele Tyson X
42 Adam Carter, Tristan Howison MV
45 Alex Danne, Catherine Danne, Matthew Danne X,F
46 Melissa Grant, Penny Field WS
47 Michael Howes, Kahlil Perusco, Jamie Leonard, Grace Fieg XY
48 Belinda Kenny, Annette Evans W
49 Michael Allen, Claire Allen, Kathryn Allen, Scott Allen X,F
51 Gaelan Chalk, Chris Uniacke, Kelvin Peh M
53 Becc D'arcy, Chloe Smith W
54 Jon Glanville, Martin Etherington, Bruce Barnett MS
55 Tom Joss, Claire Joss, Benjamin Joss X,F
56 Alexander Cameron, Michael Minehan MS
57 Rachel Slatyer, Harry Slatyer X
58 Mira Wawn, Tony Slatyer X
59 Ryu Callaway, Yumi Callaway XY
61 Ben Hofmann, Kai Clark, Edward Lowe MY
63 Megan Keil, Maiya Saita, Jasmine Ryan WY
65 Anthony Carolan, Cecilia Carolan, Matthew Carolan, John Carolan, David Carolan X,F
66 Tobias Braxton, Tali De Mestre, Obi Symons MY
68 Harrison Shoebridge, Josh Vijolen MY
71 Kevin Jardine, Cathy Whiteman XS
73 Greg Jolley, Tim Cox M
74 Greg Hosking, Patrick Odea M
75 Steven Lade, Clare Halloran X
76 Colin Currie, Ellen Currie X
77 Zoe Oldfield, Mali Walker, Alice Schacher W
78 Zoe Terrill, Natalie Miller, Ivy Prosser WY
80 Arun Murali, Hugh Tabart M
81 Jack Brand, Matt Berrington M
82 Silke Speier, Jo Hobson WV
83 Tom Fitzgerald, Edward Treloar MY
84 Jake Reus, Sue Thomson XV
85 Georgie Robinson, Ben Robinson, Rory Williams X
86 Adnan Hidic, Jack Hill, Blake Williams, Tilly Rose MY
87 Lucy Skeldon, Annie Liddy-corlett, Tay Seng Yee X
88 Steve Lewis, Christie Lewis XV
89 Janet Street, Sheryn Ringland W
90 Oliver Pulsford, Julian Brazier MY
91 Jed Biolcati-brennan, Eleonor Biolcati-brennan, Elvie Biolcati-brennan, Leon Biolcati-brennan X,F
Number of teams: 63
Number of participants: 164