Team List

Team list for the 3hr Paddlegaine event:

Team No. Team Name Names Category
1 I be pro fun for all Christopher Stevenson MV
2 Synergy Adventure and Fitness Douglas Peres M
3 DanSmith Dan Smith M
4 Piddle-Paddle Dominika Klimaszewska, Marcus Wong X
5 Up s#!% creek with two paddles Rochelle Cox, Cathy Hoven W
6 Poppy power Jane Holden, Shaun Anderson X
7 Jen C Jenny Cooper W
8 Team Pierro Pierro Francois M
9 Super Troopers Ginaya Dunn, Derrick Cant M
10 R&T (not quite the same ring as G&T!) Rachel Grindlay, Tom Brennan X
11 Wangi Paddler Steven Roberts MV
12 JPRCA.com.au Jason Rutkowski M
13 Wander Women: Off Their Rocks Salome Hussein, Claire Ayling W
14 ann Ann Montgomery WV
15 Little Raven John Havranek MV
16 Chelsea Brash Chelsea Brash W
17 SWAW Sean Wright, Amy Wake X
18 Sink or Swim Karen Shaw, Nick Shaw X
19 Capsized Evan Kerivan, Ariane Halls X
20 Church of kayak Kerrie Bissett, Thomas Cordingly XV
21 Apauling Anthony Killen MV
22 Titanic Mike Hotchkis MV
23 Iceberg Debbie Hotchkis WV
24 Swift Greigor Scott MV
25 Double Trouble Andrew Haigh, Nicole Haigh X
26 . Amanda Dyson, Vojta Zverina X
27 Mountain goats don't like getting wet Tim Cochrane M
28 Paddlemaster Robert Herkes M
29 Coomba Two Andrew Geelen, Melissa Muscat X
30 Ducks Nuts Nick Greenhalgh, Cath Ponton X
31 Shell Michelle Rollo WV
32 BOS Jemma Duerden W
33 Just Sam Samantha Howe W
34 Party Poopers Patrick Czakilew, Jessica Kuk X
35 Async Carl Mistler M
36 Sue and Di Dianne Winchcombe, Sue Beric WV
37 CELTIC Leon Whittle M
38 Outdoor Academy Wayne Benton2 WV
39 Tailwind Julian Ledger MV
40 Bait John Hollott M
41 n/a Mick Cann, N/a N/a M
42 Chilly Water Shane Trotter, Tricia Flanagan X
43 harte2harte Barry Harte, Linda Harte X
44 Floaty McFloatface Katherine Dynon W
45 Sinker Ivars Karklins MV
46 Renae Renae Martin W
47 Cheeky Phillip Tingle, Sophie Mckay X
48 Serje Serje Robidoux M
49 Mongrel Rummers Shane Mackley, Jason Thomas M
50 Do epic sh*t Ryan Puklowski, Ian Gray M
51 yellow submarine Andrew Pope MV
52 sheep Shaun Pope M
53 Cranky Franky Frank Herb MV
54 Steven Steven Todkill M
55 Sally Sally-anne Henderson W
56 GoldShell Michelle Tonnet, Peter Goldie XV
57 Kayaker and Friend Robert Bennett, Lachlan Bakewell M
58 John and Mardi John Barnes, Mardi Barnes X
59 S.S.A.S Rebekah Flynn W
Number of teams: 59
Number of participants: 84