Team No. | Names | Category |
---|---|---|
1 | Monika Binder, Bruce Barnett, Jon Glanville | XS |
2 | Elsa Merrick, Rose Maurice | W |
3 | Isobel Ross, Pam Muston | WV |
4 | Adrian Sheppard, Sam Sheppard, Angus Biggs | M,F |
5 | Grant Battersby, Tony Slatyer | MU |
6 | Cecilia Pascoe, Erin Priestly, Angus Brown | X |
7 | Mark King, Jacquie King | X |
8 | Sandon Morrell, Bridie Morrell, D’artagnan Morrell, Juliet Morrell, Casey Morrell | X,F |
9 | Michael Kingsland, Thomas Kingsland, William Maclaughlan | M,F |
10 | Michelle Cochrane, Tim Cochrane | X |
11 | Holly Ashburner, Mirella Carr, Olivia Toomey | WY |
12 | Kai Shen Lee, Edward John Barrow, Natali Heil Koerbel, James Trihey | XY |
13 | Ella Cuthbert, Elin Erne, Spencer Collivati, Ash Allnutt | XY |
14 | Edward Treloar, Thomas Fitzgerald, Elle Boxall | XY |
15 | Sam Parkinson, Kyte Gurner | MY |
16 | Colleen Mock, Pat Miethke, Parissa Poulis | WU |
17 | Ben Hofmann, Glenn James, Nicholas Meihlbradt | MY |
18 | Leanne Wilkinson, Scott Wilkinson, Sandy Wilkinson, Ross Wilkinson | X,F |
19 | Josephine Davies, Pallavi Shridhar, Michael Linton, Rewena Mahesh | X |
20 | Mark Bryant, Peter Varela, Ben Beard, Dave Mobsby | M |
21 | Tom Driscoll, Lizzy Drennan, Alexander Norman, Madoc Lewis | XY |
22 | Philip Coote, Aivy Coote, Jemima Coote, Tristan Coote | X,F |
23 | Caspian Nicholls, Lavanya Dhingra, Riley Guyatt, Oliver Boden, Khan Oakland | XY |
24 | Ryu Callaway, Grace Fieg | XY |
25 | Jye Turner, Risa Kurogochi Walter, Samuel Moloney, Glen Macdonald, Dianne Xu | X |
26 | Elena Koudasheva, Ivan Koudashev | XY |
27 | Sophie Manoharan, Jordon Manoharan, Leyla Manoharan, Nayan Manoharan | X,F |
28 | Kieran Connor, Abreham Mauri, Connor Mcgucken, Jerome Pong | MY |
29 | Gabby Bolt, Er Tian Sim, Max Babus, Ally Butcherine, Kat Zap | XY |
30 | Pippita Terry, Bethany Mccumstie, Ming Xuang Chong, Eva Fischer, Christie Kounnas | X |
31 | Obi Symons, Amy Sanson, Tobias Braxton | X |
32 | Harrison Shoebridge, Tali De Mestre, Cecily Reid | XY |
33 | Brianna Wiseman, Jessica Ronan | WY |
34 | Lizzy Mee, Anna Giles, Frederik Flyvhom, Ty Kroes, Jo Jackman | X |
35 | Colin Boldra, Paula Boldra, Skye Mcwilliams | X |
36 | Keira Banks, Tom Banks | X |
37 | Dylan James, Arun Murali, Jeevan Haikerwal | M |
38 | Travis Ey, Jonathan Fearn | M |
39 | Mathias Richter, James Walsh | M |
40 | Sarah Graham-higgs, Kahlil Perusco | XY |
41 | Griffin Pinney, Laura Shuttleworth | XY |
42 | Tejus Puttaswamy, Edward Lowe, Marcus Loane | MY |
43 | Julie Quinn, David Baldwin | XV |
44 | Michael Tran, Ka Man Au Ieong, Weiixen Fam | X |
45 | Anneke Blom, Angela Morosin | W |
46 | Geoffrey Barnes, Phil Mann | MS |
47 | Greg Jolley, Elena Williams, Alexandra Jolley | X,F |
48 | Mohak Garg, Claude Gibson, Maxie Rennie | XY |
49 | Brandee He, Jay Heyman | M |
50 | Olivia Dalton, Dorothee Steinbach, Pieta Sparrow, Angus Croak | XY,F |
51 | Oliver Murray, Arabella Young | XY |
52 | Campbell Moore, Chenxiao Chen, James Thirkell, Scott Howsam, Liam Newport | MY |
53 | Angus Headon, Joe Casey | MY |
54 | Marlo Perry, Craig Dawson | XV |
55 | Rafina Schmid, Cleo Riddy, Sam Brown | X |
56 | John Harding, Carol Harding | XS |
57 | Jackson Jolly, Daniel Labuschlager | M |
58 | Maddy Buddee, Hannah Small, Kimberly Dunbar | WY |
59 | Mark Glanville, Ciaran Lane | MY |
60 | Ee-faye Chong, Martyna Judd | W |
61 | Natalie Correa, Ben Meyer | X |
62 | Melissa Crowther, Dave Heatley, Chris Ateyo | XV |
63 | Chris Geelan, Mark Taylor | M |
64 | Ross Beatty, Jeff Martin | MV |
65 | Kelvin Peh, Joshua Robinson | MY |
66 | Robert Joford, Michael Reed, Mathew Jackman | M |
67 | Isabella Comfort, Michael Comfort, Caroline Beasley | X |
68 | Peter Maccioni, Stefano Moritsch | M |
69 | James Derlacki, Paulina Derlacki | XV |
70 | Karandeep Gill, Victoria Xu | XY |
71 | Sam Day, Lachlan Arthur | M |
72 | Kate Thomas, Eamon Barrett | XY |
73 | Minh-tam Nguyen, Caroline Christenson, Sabina Christenson, Mikey Hatfield, Mica Hartley | X,F |
74 | Elise Palethorpe, Patrick Miller, Shivang Sachar | XY |
75 | Jet Shoon Chong, Nick Kao | M |
76 | Ari Duchen, George Gardiner, Matthew Haviland | MY |
77 | Alexander Bridges, Stewart Just | M |
78 | Craig Lachlan, Jin Kato | M |
79 | Greg Terrill, Silke Speier | XV |
80 | Zoe Terrill, Natalie Miller | WJ |
81 | Caitlin Mccluskey, Giles Thomson | X |
82 | Adrian Plaskitt, Martin Liedvogel | MV |
83 | Andrew Johnson, Edgar Gonzalez, Bill Eden | MV |
84 | Justin Jarvis, Catherine Jarvis | XV |
Number of participants: 236