Team List

Team list for the 8hr Rogaine event:

Team No. Names Category
1 Mark Murray, Amanda Kyneur, Dan Morton XV
2 Allan Greatrix, Allan Jamieson, Michael Greatrix, Petr Myska MV
3 Jill Myatt, Steve Myatt X
4 Melody De Laat, Allan Bourke XV
5 Lisa Scott-irving, Nigel Moore, Natasha Moore X, F
6 Jonathan Williamson, Jude Mulhuijsen XV
7 Christine Perry, Anthony Pohlner, Mark Wilson XV
8 John Wevers, Linda Thompson XV
9 Glenn Seaby, Trent Seaby, Peter Tarbit M
10 Darryn Quinn, Fiona Quinn, Anthony Mayer XV
11 Craig Keeling, Shaun Jackson, Peter Hopwood M
12 Dave Congreve, Mark Congreve MV
13 Vince Mckillop, Donna Mckillop XV
14 Heather Shearer, Sue Holmes WSV
15 Cam Schubert, Oliver Schubert M, F
16 Hubertien Wichers, Steve Amor XV
17 Craig Dangerfield, Adriana Bramley, Karen Tebbit XV
18 Britt Caling, Brett Stevens, Christie Winmill XV
19 Nick Clark, Luke Riverstone M
20 Leo Theoharis, Liam Stpierre MV
21 Michelle Martinez, Fiona Gallagher WV
22 Janelle Schafer, Michael Schafer XSV
23 Adam Woods, Leah Sullivan XV
24 Naomi Rayward, Gavin Rayward, Max Rayward, Zoe Rayward X, F
25 Sue Clarke, Walter Kelemen XSV
26 Amir Fazlollahi, Narjes Zarei, Hamed Hassanzadeh, Mahnoosh Kholghi X
27 Mark Morton, Stephen Parker M
28 Mandy Caldwell, Jen Ferguson WSV
29 Nick Stabler, Sally Stabler X
30 Murray Haines, Kenneth Pakenham MSV
31 Victoria O'brien, Jarod Haase X23
32 Russell Stringer, Sara Barrett XV
33 Deb Nicholl, Danni Roberts, Susan Gray, Raine Gaisford W
34 Nigel De Voogd, Maxine De Voogd XV
35 Kylie Potter, Joe Potter XV
36 Pierrick Bourgeat, Mario Cheng, Abdullah Thabitt, Filip Rusak M
37 Paul Navarro, Danielle Davis, Jeremy Warren XV
38 Greg Kite, Clint Falla, Paul Sharwood MV
39 Tony Scott, Phil Scott MV
40 Adam Power, Paul Maxwell MV
41 Michael Taylor, Wayne Anderson MV
42 Ann Whitehouse, Jeffrey Rowland, Mathew Whitehouse XV
43 Craig Hunter, Karen Hunter XV
44 Rob Gatt, Bronwen Campbell XSV
45 Paul Farrington, Lisa Farrington XV, N
46 Helen Bedingfeld, John Stringfellow XV
47 Azza Cook, Blake Stone M
48 Lachlan Howard, Cliff Howard M
49 Oskar Booth, Dave Schloss M
50 Thomas Hall, Sam Hall, Toby Hall M, F
51 Rebekah Reich, Ted Baker X
52 Ineka Booth, Adrian Watson X, N
53 Tony Hilliam, Jane Hilliam XSV, N
54 Luke Vasterink, Mitchell Vasterink M
55 Gary Sutherland, Franki Theoharis XV
56 Rob Walker, Ashleigh Walker, Brendan Walker, Mitchell Walker X, F
57 Jared Brown, Richard Hatfull M
58 Volker Pelle, Jan Saunders XSV
59 David Mccormack, Kaelan Mccormack, Rosella Mccormack, Linden Mccormack X, F, N
60 Lisa Ottenhaus, Ahmad Abu-aysha X
61 Fiona Crossley, Richard Crossley XV
62 Thor Harrison, Louise Mccormack, Otto Harrison X, F
63 Peter Ingram, Kylie Ingram, Aiden Ingram, Levi Ingram X, F, N
Number of teams: 63
Number of participants: 155